Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Dresser > Smoking > > Gieves & Hawkes > Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy

Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy i gruppen Design A / Dresser / Smoking hos Care of Carl (13089611r)
Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy
Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy
Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy
Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy
Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy
Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy
Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy
Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy
Gieves & Hawkes

Gieves & Hawkes Peak Lapel Wool Dinner Suit Navy

Art. nr:
13089611r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
0
Start:
Stopp:

• Smoking fra Gieves & Hawkes
• Med beliggenhet på Storbritannias paradegate for skredderier og målsydde plagg har Gieves & Hawkes siden 1771 skapt klassisk bespoke til militære og kongelige for å i dag skape tradisjonelle plagg i moderne versjoner.
• Smokingjakke med en knapp i front med spisse jakkeslag i kontrastvev.
• Normal passform.
• Helforet smokingjakke, noe som skaper et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
• To passpolerte lommer fram samt en brystlomme.
• Fire passpolerte innerlommer hvorav en penn-lomme.
• Fire dekorative knapper med usprettede knapphull nederst på armene.

• Smokingbukse med gylf med glidelås, bukse med press og innfelte striper i siden.
 Buksene er ikke sydd opp ved levering, tilpasset for og legges opp i korrekt lengde hos en skredder.
• To forlommer samt to baklommer med knapper.
• Kneforet med mykere vev på innsiden av lårene for bedre komfort.
• Vidden i livet justeres med spenner.
• 41 cm i fotvidde i str 50, rett modell.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Armlengde44444445
Brystvidde98102106111
Midjevidde909498104
Plaggets lengde76767677
Skulderbredde44454748
Midje78828692
Innerben92929292
Lårvidde62646466
Knevidde44464648
Fotvidde38404142

Hvordan tar vi mål? Les mer.