Logg inn

Harris Wharf London Raw Edge Terry Blazer Dark Blue
Harris Wharf London Raw Edge Terry Blazer Dark Blue
Harris Wharf London Raw Edge Terry Blazer Dark Blue
Harris Wharf London Raw Edge Terry Blazer Dark Blue
Harris Wharf London Raw Edge Terry Blazer Dark Blue
Harris Wharf London Raw Edge Terry Blazer Dark Blue
Harris Wharf London Raw Edge Terry Blazer Dark Blue
Harris Wharf London Raw Edge Terry Blazer Dark Blue
SHOP THE LOOK
Harris Wharf London Raw Edge Terry Blazer Dark Blue i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (14811211r)

Raw Edge Terry Blazer Dark Blue

Blazer med raw egde-kanter og to knapper i front, fra Harris Wharf London. Produsert i Italia i en bomullskvalitet med overflate i diskré frotté, i en stilren design med et avslappet uttrykk.

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Harris Wharf London
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Produsert i bomull.
• Ukonstruert og uforet for bedre fall.

• To utenpåliggende forlommer, samt en brystlomme.
• To innerlommer.
• Ingen knapper nederst på ermene.

Passform
• Smal passform. 
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
14811211r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde4949495051
Brystvidde98102104108112
Midjevidde9496100104106
Plaggets lengde7273747576
Skulderbredde4042434445
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det britiske varemerket Harris Wharf London er kjent for sine nytolkninger av klassiske plagg som blazere og frakker, med tydelige innslag av Londonestetikk. Typiske trekk for varemerket er at plaggene er uforede, har skårne kanter som ikke er sydd inn - såkalt raw edge-kanter - som gir en myk og ungdommelig form.

Varemerket ble grunnlagt av søskenparet Aldo og Giulia Acchiardi i 2009, Aldo står for produksjonen og Giulia er ansvarlig for designen. Alle plagg i deres kolleksjoner produseres i en fabrikk i Torino i Italia og som eies av familien.

Yttermateriale: 100% Bomull
Fór: 100% Cupro
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses.
Farge: Blå
Nederst på arm: Ingen knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Italia
Splitt: Ingen
Lev. art nr: C8C22PYT
Lev. farge nr: 359
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »