Logg inn

✓ FRI FRAKT  ✓ 1-4 DAGERS LEVERING
SHOP THE LOOK
J.Lindeberg Kali Wool Stand Up Collar Coat Black i gruppen Klær / Jakker / Frakker hos Care of Carl (19180611r)

Kali Wool Stand Up Collar Coat Black

Tilbudet varer så langt lageret rekker.

Frakk i smal passform med avtagbar innervest, fra J.Lindeberg. Laget i myk og kraftig blanding av resirkulert ull og polyamid. En stilren og minimalistisk høst- og vinterfrakk.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om J.Lindeberg
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Stenges med corozo-knapper.
• Avtagbar innervest i polyester, fôret med 70% resirkulert PrimaLoft®, utstyrt med to innerlommer.
• Fire frontlommer, og to innerlommer.
• Enkel splitt.
• Fire knapper på ermekantene med usprettede knappehull.
• Logo i gummi på venstre erme.

Passform
• Smal passform. 
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
19180611r
Produktets mål

Mål i cm444648505254
Armlengde474748495051
Brystvidde104108110116120124
Midjevidde96102104110112120
Plaggets lengde858788899091
Skulderbredde444546484950
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Helt siden J.Lindeberg ble grunnlagt i 1996 har de lyktes med å kombinere mote og sportstøy på en rebelsk måte. Som tidligere markedssjef for jeansvaremerket Diesel ville Johan Lindeberg gjøre noe nytt og få mulighet til å uttrykke sine egne kreative visjoner. Svaret ble J.Lindeberg.

Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »