Logg inn

L.B.M. 1911 Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand
L.B.M. 1911 Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand
L.B.M. 1911 Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand
L.B.M. 1911 Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand
L.B.M. 1911 Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand
L.B.M. 1911 Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand
L.B.M. 1911 Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand
L.B.M. 1911 Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand
SHOP THE LOOK
L.B.M. 1911 Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15767411r)

Jack Regular Fit Structured Linen Blazer Light Sand

Blazer med to knapper og smal passform, fra L.B.M. 1911. Produsert i Italia i en bomulls- og linvev med struktur og lett stretch, ukonstruert og ufôret for ekstra fall og komfort.

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om L.B.M. 1911
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• To åpne frontlommer, en brystlomme og to passpolerte innerlommer.
• Fire knapper med sprettede knappehull ved ermekantene.
• Dobbel splitt. 
• Detalj i form av varemerkets ikoniske pin ved krage.

Passform
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
15767411r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde4647474848
Brystvidde104108110112118
Midjevidde9296100104108
Plaggets lengde7375767779
Skulderbredde4545,546,54849
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

L.B.M. 1911 kombinerer lidenskapelig innovasjon med en håndverksmessig tradisjon i sine skreddersydde, men likevel uformelle og ledige plagg. Varemerkets fulle navn er Luigi Bianchi Mantova, og det ble grunnlagt i 1911 i Mantova, Italia. I dag drives bedriften av fjerde generasjon av familien Bianchi og produserer flere forskjellige linjer, deriblant L.B.M. 1911, som består av konfeksjon med en velkledd, men uformell stil.

Yttermateriale: 75% Bomull, 25% Lin
Armfór: 62% Bomull, 38% Polyester
30 graders maskinvask i halv maskin.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Grå
Nederst på arm: Sprettede knapphull
Passform: Normal
Produsert i: Italia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 283 795 815
Lev. farge nr: 7
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »