Fri frakt og retur - Levering innen 1-4 arbeidsdager
Klikk for å zoome
Herre | Belter | Loake 1880 | Henry Leather Belt 3,3 cm Mahogany
Herre | Belter | Loake 1880 | Henry Leather Belt 3,3 cm Mahogany

Flere alternativer?

Henry Leather Belt 3,3 cm Mahogany

W34/85CM W36/90CM W38/95CM W40/100CM
1 299,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Om produktet
Belte i vegetabilisk garvet skinn, fra Loake 1880. Prydet med børstet, sølvfarget belstespenne. Beltet lages i flere nyanser som matcher varemerkets sko.
  • Produktbeskrivelse

      • Produsert i England.
      • 3,3 cm bredt.

      Produktets artikkelnummer 17145411
  • produktets mål
      Mål i cm859095100
      Lengde innerste hull869196101
      Lengde ytterste hull96101106111
      Total lengde (rem)101106111116
      Bredde3,33,33,33,3
      Lengde spenne5,55,55,55,5
      Bredde spenne4,54,54,54,5
      Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
    • Om Loake 1880

        Loake 1880 er Loakes premiumkolleksjon, der det legges ekstra stor vekt på materialer og kvalitet. I kolleksjonen forvaltes bedriftens over 100 år lange historie med å produsere håndlagde, randsydde sko, uten kompromisser når det gjelder detaljene. Varemerket ble grunnlagt av brødrene John, Thomas og William Loake i Kettering, England i 1880, og har i årenes løp produsert mer enn 50 millioner par randsydde sko.

        Den totale produksjonstiden for et par sko fra Loake 1880 er hele åtte uker, idet hver enkelt sko lages med en Goodyear welted-konstruksjon, som betyr at skoene syes med randsøm og lages med de beste materialene og metodene som finnes.

        Les mer om Loake og hvordan skoene deres blir til »

    • Omtaler
    Mer fra Loake 1880

    Loake 1880 er Loakes premiumkolleksjon, der det legges ekstra stor vekt på materialer og kvalitet. I kolleksjonen forvaltes bedriftens over 100 år lange historie med å produsere håndlagde, randsydde sko, uten kompromisser når det gjelder detaljene. Varemerket ble grunnlagt av brødrene John, Thomas og William Loake i Kettering, England i 1880, og har i årenes løp produsert mer enn 50 millioner par randsydde sko.

    Den totale produksjonstiden for et par sko fra Loake 1880 er hele åtte uker, idet hver enkelt sko lages med en Goodyear welted-konstruksjon, som betyr at skoene syes med randsøm og lages med de beste materialene og metodene som finnes.

    Les mer om Loake og hvordan skoene deres blir til »

    Best of British Til avdelingen
    Vil du fortsette der du var?
    Nei, jeg vil starte på nytt
    Ja, jeg vil fortsette
    4.80/5 3266 Omtaler

    Veldig gode kvalitet og rask levering  Veldig fornøyd med kjøpe.

    Mohamad B

    2023-01-26

    Kjøper

    2023-01-16

    Rask levering, fri frakt????

    Mari T

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-14

    Raskt levert!

    Martin M

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-15

    Rask levering, flott produkt (som beskrevet), anbefales!

    Herold F

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-15

    Takk for handelen! Flotte handsker og en usedvanlig rask levering. Veldig fornøyd! Hilsen Jeanette

    Jeanette J

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-16

    Helt enestående kundeopplevelse fra kjøp til mottatt produkt. Du føler deg trygg og ivaretatt. Meget rask levering og produkt som stemmer godt med bilder og beskrivelse :-) 

    Rune N

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-16

    Alltid bra service ved retur eller bytte. Super opplevelse som vanlig

    Dennis S

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-13

    Veldig bra som alltid

    Jonas B

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-15

    Rask levering, fantastiske produkter og god kundeservice 

    Tarik K

    2023-01-23

    Kjøper

    2023-01-10

    Suverent nettbutikk, rask levering. Kvalitets produkter. 

    Tuan T

    2023-01-19

    Kjøper

    2023-01-10

    Som vanlig, alt på stell fra bestilling og betaling til kort leveringstid.Lettvint og greit m hele prosessen.????

    Kjell R

    2023-01-18

    Kjøper

    2023-01-09

    Strålende!!!

    Dag S

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-08

    Intuitivt og enkelt. 

    Are M

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-07

    Rask levering????????

    Reidar E

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-07

    kjembra service 

    Jan e

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-07

    Veldig god opplevelse av mine kjøp. Rask service,levering og delikat pakket 

    camilla o

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-08

    Utrolig godt fornøyd med nye sko fra Care of Carl.

    Jone V

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-08

    Meget gode kvalitetsvarer til hyggelige priser og rask levering. Butikken har mange attraktive merker.

    Rune M

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-06

    Oversiktelige nettsider, hurtig levering av et produkt som fullt ut oppfyller forventningene.

    Morten T

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-07

    Rask og riktig leveranse.

    Karoline B

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-04

    Enkelt å greit 

    Youssef M

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-07

    Topp service og kvalitet fra a-å. Sender varene raskt, det er enkelt om noe skal sendes i retur. Stort og veldig bra utvalg. 

    Kristin B

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-07

    Enkel handel og rask levering !! :-)

    Finn-Jarle L

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-03

    Jakken passet dessverre ikke. Returnert.

    Brit-Helle B

    2023-01-12

    Kjøper

    2023-01-02

    Alltid god service og raske levering

    Stian S

    2023-01-12

    Kjøper

    2023-01-03

    Flott handel - varen ankom TO DAGER etter bestilling!

    Einar L

    2023-01-12

    Kjøper

    2023-01-03

    Rask levering… supert produkt

    Kenneth R

    2023-01-11

    Kjøper

    2022-12-31

    Raskeste levering i bransjen 

    Ole G

    2023-01-11

    Kjøper

    2022-12-31

    Veldig fornøyd med skoene. Rask levering. Problemfri bytte ved feil størrelse.

    Lene E

    2023-01-11

    Kjøper

    2022-12-16

    gikk kjapt lett side å bestille fra

    Marcus S

    2023-01-09

    Kjøper

    2022-12-27

    Velkommen!
    Vil du bestille varer med levering til Norge?
    På CareOfCarl.no leverer vi kun til norske adresser.
    Ønsker du levering til adresse i annet land? Velg land:
    Spar mitt valg av land
    Fortsett til Norge »