Logg inn

Morris Heritage John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue
Morris Heritage John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue
Morris Heritage John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue
Morris Heritage John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue
Morris Heritage John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue
Morris Heritage John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue
Morris Heritage John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue
Morris Heritage John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue
SHOP THE LOOK
Morris Heritage John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (14879411r)

John Dandy Stripe Suit Blazer Light Blue

Dressjakke med tre knapper i front, fra Morris Heritage. Produsert i en vev med tekstur og mønstret med striper. Sammen med tilhørende dressbukser blir dette en stilig sommerdress.

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Morris Heritage
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Produsert i en bomullsblanding med svak stretch.
• Uforet, noe som gir bedre fall og en følelse av et lett plagg.
• Tre lommer fram med klaff, en billettlomme samt en brystlomme.
• To passpolerte innerlommer.
• Dobbel splitt.
• Fem knapper nederst på ermene. Nederste knapp med usprettet knapphull, noe som er praktisk ved behov for å legge opp ermer.


Passform
• Smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

Produktets artikkelnummer
14879411r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde4546464747
Brystvidde100102106110114
Midjevidde909498100104
Plaggets lengde7273747576
Skulderbredde4344454647
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Med storsatsing på kvalitet, stil og fine materialer løfter man i Morris mer eksklusive kolleksjon, Morris Heritage, blikket utover horisonten. Her samarbeider de med velkjente og velrenommerte italienske stoffprodusenter som Vitale Barberis CanonicoLanificio Fratelli Ormezzano og Fratelli Tallia di Delfino for å kunne tilby absolutt beste kvalitet. Alt lages med et klassisk utseende og en nonsjalant eleganse, der den stilbevisste mannen skal kunne finne det han søker.

Les mer om varemerket i vårt intervju med grunnleggeren, Jan Alsén»

72% Bomull, 25% Polyamid, 3% Elastan
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses.
Farge: Blå
Nederst på arm: Sprettede knapphull
Passform: Smal
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 200618
Lev. farge nr: 55
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.