Logg inn

Morris Heritage Mike Mesh Blazer Orange
Morris Heritage Mike Mesh Blazer Orange
Morris Heritage Mike Mesh Blazer Orange
Morris Heritage Mike Mesh Blazer Orange
Morris Heritage Mike Mesh Blazer Orange
Morris Heritage Mike Mesh Blazer Orange
Morris Heritage Mike Mesh Blazer Orange
Morris Heritage Mike Mesh Blazer Orange
SHOP THE LOOK
Morris Heritage Mike Mesh Blazer Orange i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (14799611r)

Mike Mesh Blazer Orange

Blazer med to knapper i front, fra Morris Heritage. Produsert i en tynn vev med tekstur og mønster i veven som ligner meshstrikking. Den perfekte sommerblazeren for den som våger litt mer.

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Morris Heritage
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Uforet, for bedre fall og et lett plagg.
• To utenpåliggende lommer fram, samt en brystlomme.
• To passpolerte innerlommer.
• Dobbel splitt.
• Fem knapper og med fire sprettede knapphull nederst på ermene.

Passform
• Smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
14799611r
Produktets mål

Mål i cm46485052
Armlengde45454546
Brystvidde98100104108
Midjevidde909496100
Plaggets lengde74757677
Skulderbredde42434445
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Med storsatsing på kvalitet, stil og fine materialer løfter man i Morris mer eksklusive kolleksjon, Morris Heritage, blikket utover horisonten. Her samarbeider de med velkjente og velrenommerte italienske stoffprodusenter som Vitale Barberis CanonicoLanificio Fratelli Ormezzano og Fratelli Tallia di Delfino for å kunne tilby absolutt beste kvalitet. Alt lages med et klassisk utseende og en nonsjalant eleganse, der den stilbevisste mannen skal kunne finne det han søker.

Les mer om varemerket i vårt intervju med grunnleggeren, Jan Alsén»

100% Ull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Oransje
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Tyrkia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 200614
Lev. farge nr: 20
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.