Logg inn

Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Dark Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Dark Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Dark Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Dark Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Dark Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Dark Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Dark Grey i gruppen Klær / Bukser / Flanellbukser hos Care of Carl (14305611r)

Dean Turn Up Flannel Trousers Dark Grey

Flanellbukser med avsmalnende passform, fra Oscar Jacobson. Buksene er produsert i en svakt flosset ullvev, signert Lanificio Angelico, et italiensk veveri.

Kampanje
Antall
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

Oscar Jacobson Einar Flannel Blazer Dark Grey
Dark Grey
  • Om produktet
  • Om Oscar Jacobson
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Produsert i ull.
• To forlommer, en myntlomme samt to passpolerte baklommer.
• Oppbrett på 4,5 cm.
• Bukse med press. 

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.

Passform
• 37 cm fotvidde i størrelse 48, avsmalende ben.
• Modellen på bildet er 188 cm lang, veier 78 kg og har på seg plagget i størrelse 48.


Produktets artikkelnummer
14305611r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254
Midje84889296101
Innerben7981818384
Lårvidde61646768,570
Knevidde4445464849
Fotvidde3637373838

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Gedigent håndverk, geniale detaljer og en tidløs stil kjennetegner Oscar Jacobson. I en kombinasjon av angelsaksisk kulturarv, italiensk skredderkunst og skandinavisk enkelhet lager de dresser og jakker av høy kvalitet til den klesbevisste mannen.

Det hele begynte i 1903 i den lille svenske byen Borås, med at de begynte å produsere arbeidstøy. I 1908 begynte Oscar Jacobson å produsere klær i forhåndsdefinerte størrelser i stedet for å skreddersy, noe som var revolusjonerende på den tiden. Den neste revolusjonerende ideen ble innført på 1920-tallet – overgangen fra at én syerske lagde hele dressen, til spesialisering på enkelte momenter i produksjonen. En idé som har tatt varemerket til det kvalitetsnivået det har i dag.

100% Ull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Grå
Produsert i: Litauen
Lev. art nr: 534 8992
Lev. farge nr: 112
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.