Logg inn

Oscar Jacobson Denz Wool Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Trousers Navy
SHOP THE LOOK
Oscar Jacobson Denz Wool Trousers Navy i gruppen Klær / Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (15667611r)

Denz Wool Trousers Navy

Bukser med avsmalnende passform fra Oscar Jacobson. Laget i en ullblanding med stretch som gir buksen både en velkledd og avslappet følelse.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Oscar Jacobson
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• To skråsydde frontlommer og to passpolerte baklommer. 
• Stenges med hekte, knapp og gylf med glidelås.

Passform
• 36 cm fotvidde i str 48, ekstra avsmalnende ben.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
15667611r
Produktets mål

Mål i cm44464850525456
Midje8084879295100104
Innerben77787980818283
Lårvidde60626466687073
Knevidde42424446484951
Fotvidde34353637383840
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Gedigent håndverk, geniale detaljer og en tidløs stil kjennetegner Oscar Jacobson. I en kombinasjon av angelsaksisk kulturarv, italiensk skredderkunst og skandinavisk enkelhet lager de dresser og jakker av høy kvalitet til den klesbevisste mannen.

Det hele begynte i 1903 i den lille svenske byen Borås, med at de begynte å produsere arbeidstøy. I 1908 begynte Oscar Jacobson å produsere klær i forhåndsdefinerte størrelser i stedet for å skreddersy, noe som var revolusjonerende på den tiden. Den neste revolusjonerende ideen ble innført på 1920-tallet – overgangen fra at én syerske lagde hele dressen, til spesialisering på enkelte momenter i produksjonen. En idé som har tatt varemerket til det kvalitetsnivået det har i dag.

54% Polyester, 44% Ull, 2% Elastan
40 graders maskinvask.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Blå
Passform: Avsmalnende
Produsert i: Latvia
Lev. art nr: 5170 8000
Lev. farge nr: 211
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »