Logg inn

Oscar Jacobson Egel Linen Blazer Blue
Oscar Jacobson Egel Linen Blazer Blue
Oscar Jacobson Egel Linen Blazer Blue
Oscar Jacobson Egel Linen Blazer Blue
Oscar Jacobson Egel Linen Blazer Blue
Oscar Jacobson Egel Linen Blazer Blue
Oscar Jacobson Egel Linen Blazer Blue
Oscar Jacobson Egel Linen Blazer Blue
SHOP THE LOOK
Oscar Jacobson Egel Linen Blazer Blue i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15663011r)

Egel Linen Blazer Blue

Blazer med to knapper og smal passform, fra Oscar Jacobson. Laget i en grov, sval linvev, passer utmerket til vår- og sommersesongen.

KAMPANJE
Kjøp Oscar Jacobson dress - Få dresspose

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Oscar Jacobson
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Halvfôret, som gir et gjennomarbeidet og behagelig plagg.
• To frontlommer med klaff, en brystlomme og tre innerlommer.
• Fire knapper med usprettede knappehull på ermekantene.

Passform
• E-serien, blazere med modellnavn som begynner på E har smal passform.
• Normal, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
15663011r
Produktets mål

Mål i cm444648505254
Armlengde434545464748
Brystvidde98100102104106108
Midjevidde84909296100104
Plaggets lengde737373747576
Skulderbredde424444454647
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Gedigent håndverk, geniale detaljer og en tidløs stil kjennetegner Oscar Jacobson. I en kombinasjon av angelsaksisk kulturarv, italiensk skredderkunst og skandinavisk enkelhet lager de dresser og jakker av høy kvalitet til den klesbevisste mannen.

Det hele begynte i 1903 i den lille svenske byen Borås, med at de begynte å produsere arbeidstøy. I 1908 begynte Oscar Jacobson å produsere klær i forhåndsdefinerte størrelser i stedet for å skreddersy, noe som var revolusjonerende på den tiden. Den neste revolusjonerende ideen ble innført på 1920-tallet – overgangen fra at én syerske lagde hele dressen, til spesialisering på enkelte momenter i produksjonen. En idé som har tatt varemerket til det kvalitetsnivået det har i dag.

100% Lin
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Blå
Passform: Smal
Produsert i: Litauen
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 3134 8747
Lev. farge nr: 210
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »