Logg inn

ÅPENT KJØP PÅ JULEGAVER T.O.M. 6.JANUAR 2020
Oscar Jacobson Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green
Oscar Jacobson Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green
Oscar Jacobson Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green
Oscar Jacobson Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green
Oscar Jacobson Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green
Oscar Jacobson Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green
Oscar Jacobson Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green
Oscar Jacobson Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green
SHOP THE LOOK
Oscar Jacobson Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15068511r)

Ego Yorkshire Tweed by Moon Herringbone Blazer Green

Fiskebensmønstret blazer med to knapper og smal passform fra Oscar Jacobson. Laget i ullkvaliteten Yorkshire Tweed by Moon, en velkjent britisk tekstilprodusent.

KAMPANJE
Kjøp Oscar Jacobson dress - Få dresspose

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Oscar Jacobson
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Helforet, som gir et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
• To frontlommer med klaff, en brystlomme og fire innerlommer.
• Fire knapper med usprettede knappehull ved ermekantene.

Passform
• E-serien, blazere med modellnavn som begynner på E har smal passform.
• Normal, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
15068511r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde4545464748
Brystvidde100102104106108
Midjevidde909296100104
Plaggets lengde7373747576
Skulderbredde4444454647
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Gedigent håndverk, geniale detaljer og en tidløs stil kjennetegner Oscar Jacobson. I en kombinasjon av angelsaksisk kulturarv, italiensk skredderkunst og skandinavisk enkelhet lager de dresser og jakker av høy kvalitet til den klesbevisste mannen.

Det hele begynte i 1903 i den lille svenske byen Borås, med at de begynte å produsere arbeidstøy. I 1908 begynte Oscar Jacobson å produsere klær i forhåndsdefinerte størrelser i stedet for å skreddersy, noe som var revolusjonerende på den tiden. Den neste revolusjonerende ideen ble innført på 1920-tallet – overgangen fra at én syerske lagde hele dressen, til spesialisering på enkelte momenter i produksjonen. En idé som har tatt varemerket til det kvalitetsnivået det har i dag.

100% Ull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses.
Farge: Grønn
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Litauen
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 31473718
Lev. farge nr: 835
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »