Logg inn

Oscar Jacobson Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy
Oscar Jacobson Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy
Oscar Jacobson Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy
Oscar Jacobson Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy
Oscar Jacobson Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy
Oscar Jacobson Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy
Oscar Jacobson Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy
Oscar Jacobson Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy
SHOP THE LOOK
Oscar Jacobson Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15663411r)

Einar Cotton/Linen Herringbone Blazer Navy

Blazer med to knapper og smal passform, fra Oscar Jacobson. Laget i en sval bomull- og linblanding, passer utmerket til vår- og sommersesongen.

KAMPANJE
Kjøp Oscar Jacobson dress - Få dresspose

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Oscar Jacobson
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Halvfôret, som gir et gjennomarbeidet og funksjonelt plagg.
• To utenpåliggende frontlommer, en brystlomme og tre passpolerte innerlommer.
• Fire knapper med usprettede knappehull på ermekantene.
• Dobbel splitt.

Passform
• E-serien, blazere med modellnavn som begynner på E har smal passform.
• Normal, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
15663411r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde4545464747
Brystvidde98102103104112
Midjevidde88909296102
Plaggets lengde7273747576
Skulderbredde42434343,545,5
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Gedigent håndverk, geniale detaljer og en tidløs stil kjennetegner Oscar Jacobson. I en kombinasjon av angelsaksisk kulturarv, italiensk skredderkunst og skandinavisk enkelhet lager de dresser og jakker av høy kvalitet til den klesbevisste mannen.

Det hele begynte i 1903 i den lille svenske byen Borås, med at de begynte å produsere arbeidstøy. I 1908 begynte Oscar Jacobson å produsere klær i forhåndsdefinerte størrelser i stedet for å skreddersy, noe som var revolusjonerende på den tiden. Den neste revolusjonerende ideen ble innført på 1920-tallet – overgangen fra at én syerske lagde hele dressen, til spesialisering på enkelte momenter i produksjonen. En idé som har tatt varemerket til det kvalitetsnivået det har i dag.

54% Bomull, 46% Lin
40 graders maskinvask i halv maskin.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Blå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Litauen
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 3051 3138
Lev. farge nr: 217
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »