Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Dressjakker > Enkeltspente dressjakker > Oscar Jacobson > Einar Structure Blazer Dark Brown

Oscar Jacobson Einar Structure Blazer Dark Brown i gruppen Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13254811r)
Oscar Jacobson Einar Structure Blazer Dark Brown
Oscar Jacobson Einar Structure Blazer Dark Brown
Oscar Jacobson Einar Structure Blazer Dark Brown
Oscar Jacobson Einar Structure Blazer Dark Brown
Oscar Jacobson Einar Structure Blazer Dark Brown
Oscar Jacobson Einar Structure Blazer Dark Brown
Oscar Jacobson Einar Structure Blazer Dark Brown

Oscar Jacobson

Oscar Jacobson Einar Structure Blazer Dark Brown

Artikelnummer:
13254811r


Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.

• Dressjakke med to knapper i front fra Oscar Jacobson.
• E-serien, dressjakker med modellnavn som begynner med E har smal passform.
• Produsert i en strukturert vev av ull, bomull og kashmir. 
• Vev signert Lanificio di Pray S.p.a, et italiensk veveri.
• Halvforet, noe som gjør at plagget er et gjennomarbeidet og smidig plagg.
• To åpne lommer fram, en brystlomme samt tre innerlommer, hvorav en penn-lomme.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254
Armlengde45,5464747,547,5
Brystvidde97100103106109
Midjevidde889297102104
Plaggets lengde72737474,575
Skulderbredde4344454646,5

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Care of Carl matchar med: