

Flere alternativer?
Omni'Nettoyant Cleaner Neutral
Hvorfor handle hos Care of Carl?
-
Produktbeskrivelse
• Produsert i Frankrike.
• Frisker opp og gir ny glød til den opprinnelige fargen.
• Påstrykningsbørste i tre med bust av hestehår følger med.
• 100 ml.
Bruk: Børst rent skoene med mokkabørste eller en ren pussebørste. Hell opp en liten mengde schampo i en ren kopp eller skål og bland med lik mengde vann, påfør schampooen med børste som følger med. La skoene stå noen minutter. Børst deretter av schampooen under rennende lunkent vann til de er rene. La skoene tørke og bli helt tørre i romtemperatur. Avslutt med å eventuelt børste skoene og etterbehandle deretter med impregneringsspray.Produktets artikkelnummer12307110
-
Vaskeråd & info
-
Omtaler
4.9(10 Vurdering)(9)(1)(0)(0)(0)Perfekt startpaket att ha till sina skor
-
Om Saphir Medaille d'Or
Med sine prisbelønte skopleieprodukter har det franske varemerket Saphir Medaille d’Or siden begynnelsen av 1900-tallet vært et uunnværlig produkt for skopleiefantaster verden over. Produktene er skånsomme og pleiende og fremstilles av helt naturlige råvarer som ikke skader skoene i lengden. Hos varemerket finner du alt du trenger for å ta vare på skoene dine, alt fra skokremer til voks, pussekluter, påføringsbørster og rengjøringsprodukter for ulike typer skinn, lær og tekstil.
-
Levering og retur
- Fri frakt på bestillinger over 399,-
- Rask levering – vanligvis innen 1–3 virkedager
- Sporbar levering med Bring hele veien
- Fri retur – med returetikett inkludert i pakken
- 14 dagers åpent kjøp – prøv varen hjemme i ro og mak
Vi ønsker at hvert kjøp hos Care of Carl skal være en smidig og trygg opplevelse.
Returer håndteres enkelt via vår returløsning eller med hjelp fra vårt kundeserviceteam.
-
Produsentinformasjon
- Navn:
- Avel Saphir Medaille d'Or
- Adresse:
- 15 route de I'Ocean, 16320 Magnac Lavalette, FRANKRIKE
- Kontakt:
- [email protected]
- Produktets artikkelnummer:
- 12307110
- EAN/GTIN:
- 3324011214001
- Produsentens artikkelnummer
- 1214001-02
- Opprinnelsesland:
- Frankrike
Her ovenfor har vi samlet svar på noen vanlige spørsmål som kan være nyttige. Hvis du har et spesifikt spørsmål om produktsikkerhet, anbefaler vi at du kontakter produsenten direkte.
Med sine prisbelønte skopleieprodukter har det franske varemerket Saphir Medaille d’Or siden begynnelsen av 1900-tallet vært et uunnværlig produkt for skopleiefantaster verden over. Produktene er skånsomme og pleiende og fremstilles av helt naturlige råvarer som ikke skader skoene i lengden. Hos varemerket finner du alt du trenger for å ta vare på skoene dine, alt fra skokremer til voks, pussekluter, påføringsbørster og rengjøringsprodukter for ulike typer skinn, lær og tekstil.


Vil du fortsette der du var?
Kunderådgivning
Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Personlig stilrådgivning
Vi tilbyr pr i dag personlig stilrådgivning både via digitale og fysiske kundemøter ved vårt hovedkontor i Borås, Sverige.
Dersom du er interessert og vil bestille en tid med vår personal shopper, send en e-post til [email protected], hvor du også spesifiserer om du ønsker et digitalt eller fysisk møte. Vi hører av oss igjen med flere detaljer og forslag på tider.
Våre stilrådgivere ser frem til å hjelpe deg med å oppdatere garderoben din og investere i kvalitetsklær som holder over tid!