Nyhet
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy

Flere alternativer?

Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy

8 399,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
44 1 igjen 46 48 50 52 54 56 2 igjen 58 1 igjen

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Finn riktig størrelse

  • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser 50.
Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
tape-measure

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Blazer fra Boglioli. Den ikoniske K Jacket fra det italienske merket Boglioli, her i en eksklusiv utgave utviklet i samarbeid med Care of Carl for jubileumskolleksjonen «Crafted with Care». Med sin avslappede skreddersøm og tidløse silhuett forener jakken italiensk håndverkstradisjon med skandinavisk enkelhet. Et uttrykk for gjennomtenkt design og varig stil, skapt for å bæres og verdsettes gjennom tidene.
  • Produktbeskrivelse
    • Denne jakken er utviklet eksklusivt for Care of Carls kolleksjon «Crafted with Care», i samarbeid med Boglioli.
    • Laget av et eksklusivt Hopsack-stoff, spesielt utviklet for samarbeidet med Care of Carl.
    • 10 cm bredere slag, i stedet for originalmodellens 8 cm, for et mer markant uttrykk.
    • Lukkes med to knapper foran.
    Lommer:
    Brystlomme, Passepoilerte innerlommer, Påsydde frontlommer
    Mansjett:
    Usprettede knapphull
    Splitt:
    Dobbel
    Fôr:
    Ermefôret
    Konstruksjon:
    Ukonstrurert
    Materiale:
    Stoff: 99% jomfru-ull, 1% elastan
    Fór: 63% viskose, 37% polyester.
    Årstid:
    Året rundt

    Passform

    • Smal
    • Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
    • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser 50.
    Produktets artikkelnummer
    32689011
  • produktets mål
    Mål i cm4446485052545658
    Armlengde44,5454545,545,545,545,545,5
    Brystvidde96100104108112114118122
    Midjevidde889296100104106110112
    Plaggets lengde7475757678798080
    Skulderbredde4041424344444545
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
  • Om Boglioli for Care of Carl
  • Levering og retur
  • Produsentinformasjon
4.80/5 6755 Omtaler

Enkel og rask bestilling og levering. Utrolig enkelt å returnere væren selv for en mann😂

Artur S

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

👍👍👍👍

Khalil A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask levering

Jan Egil P

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask sending, alt er tipp topp

Nils Petter A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Raskt og effektivt, veldig godt utvalg.

Eigil T

2026-10-19

Kjøper

2026-10-05

Veldig rask levering og flotte produkter!

Kine Andrea B

2026-10-17

Kjøper

2026-10-08

Fantastisk service som vanlig.

Camran K

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Kjapp levering, gode produkter

Erik B

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15

Rask levering, nær sagt som vanlig!

Martin M

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Alltid fornøyd når jeg handler på Care of Carl

Kjetil B

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Topp kvalitet!

Arne L

2026-09-18

Kjøper

2026-09-09

I’ve been shopping with Care of Carl for a few years now and have consistently had a great experience. They have an excellent choice of quality brands and products, and the service has always been reliable and professional. Orders arrive quickly and are very well presented. Definitely one of my go-to places for menswear.

Ben W

2026-09-16

Kjøper

2026-09-07

Super fornøyd 😊

Magne K

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Rask levering, fornøyd med produktet

Bjørn-Vidar F

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Herlig genser😊 God service og god kvalitet gjennom hele opplevelsen.

Tore Ø

2026-09-06

Kjøper

2026-08-17

Topp!

Nina H

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Topp produkt. Kjapt levert😊

Magne K

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Helt sinnes bra produkt. Lite för dyr pga Brexit dock…

Hampus E

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Kjapt levert👍

Trond M

2026-08-30

Kjøper

2026-08-21

God service…rask levering..helt hjem.

Odd Harald B

2026-08-29

Kjøper

2026-08-20