✔ Fri frakt over 399,- ✔ Fri retur ✔ 1-4 dagers levering
30%
Klikk for å zoome
Herre | Dresser | Canali | Capri Linen Suit Navy
Herre | Dresser | Canali | Capri Linen Suit Navy
Herre | Dresser | Canali | Capri Linen Suit Navy
Herre | Dresser | Canali | Capri Linen Suit Navy
Herre | Dresser | Canali | Capri Linen Suit Navy
Herre | Dresser | Canali | Capri Linen Suit Navy

Flere alternativer?

Capri Linen Suit Navy

17 999,- 12 599,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
46 1 igjen
Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
Laveste pris siste 30 dager før prisreduksjon: 17999,-

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
4.80/5 5223 Omtaler
Om produktet
Dress fra Canali. Det familieeide skredderiet har en lang tradisjon for håndsydde plagg i fine materialer og elegant design. Canali produserer alle sine produkter i egne fabrikker i Italia.
  • Produktbeskrivelse
      • Produsert i Italia.
      • Laget i en behagelig kvalitet av lin.
      • Helfôret, noe som skaper et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
      • Fôr i cupro.
      • Jakken har to frontlommer med klaff, en brystlomme og fire passpolerte innerlommer.
      • Usprettede knapphull nederst på ermene.
      • Dobbel splitt.
      • Buksen har to lommer foran og to passpolerte baklommer med knapper.
      • Lukkes med glidelås og knapper.

      Passform

      • Smal
      • Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
      • Modellen på bildet: 189 cm høy, 76 kg, viser 48.
      Produktets artikkelnummer
      26681911
  • produktets mål
      Mål i cm4648505254
      Armlengde4343444444
      Brystvidde100104108112114
      Midjevidde9296100104108
      Plaggets lengde71,572,5747576
      Skulderbredde4243444546
      Midje7478828690
      Innerben9293939494
      Lårvidde6163656668
      Knevidde4445464748
      Fotvidde3535363637
      Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
    • Om Canali

        Helt siden det ble grunnlagt i 1934 har det familieeide italienske skredderiet Canali vært normen for italiensk luksus. kommit att bli normen för italiensk lyx. Med sine håndverksmessige sydde dresser, laget av de aller fineste materialer og i utsøkte passformer, har man klart å skape en visuelt vakker balanse mellom italiensk kultur og stil. For Canali er begrepet ”Made in Italy” ikke bare et merke, men en lang tradisjon av håndverk, kultur og historie som utgjør symbolet for varemerkets italienske identitet og høye kvalitet.

    • Omtaler
    Mer fra Canali

    Helt siden det ble grunnlagt i 1934 har det familieeide italienske skredderiet Canali vært normen for italiensk luksus. kommit att bli normen för italiensk lyx. Med sine håndverksmessige sydde dresser, laget av de aller fineste materialer og i utsøkte passformer, har man klart å skape en visuelt vakker balanse mellom italiensk kultur og stil. For Canali er begrepet ”Made in Italy” ikke bare et merke, men en lang tradisjon av håndverk, kultur og historie som utgjør symbolet for varemerkets italienske identitet og høye kvalitet.

    Vil du fortsette der du var?
    Nei, jeg vil starte på nytt
    Ja, jeg vil fortsette

    Kunderådgivning

    Tilbake

    Vanlige spørsmål

    Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

    Mail

    [email protected]

    Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.

    4.80/5 5223 Omtaler

    Rask behandling

    Kari N

    2024-06-19

    Kjøper

    2024-06-02

    Fin vare, rask levering.

    Einar L

    2024-06-18

    Kjøper

    2024-06-04

    Veldig rask levering. Kommer garantert til å handle herfra igjen. 

    Kine S

    2024-06-18

    Kjøper

    2024-06-04

    Bra nettside med godt utvalg. Rask levering. Veldig fornøyd.

    Pål W

    2024-06-12

    Kjøper

    2024-05-31

    Rask levering, valgte en fin innpakning da det var en gave. Veldig fornøyd.

    Jonas B

    2024-06-12

    Kjøper

    2024-06-01

    Super-rask levering !

    Are G

    2024-06-11

    Kjøper

    2024-05-30

    Rask og effektiv levering 

    Jonas M

    2024-06-10

    Kjøper

    2024-05-21

    Kjapp levering og like bra når man skal sende noe i retur. 

    Margrethe T

    2024-06-07

    Kjøper

    2024-05-23

    Meget hurtig levering av god vare!

    Ulf H

    2024-06-07

    Kjøper

    2024-05-28

    Meget bra opplevelse!

    Alf H

    2024-06-06

    Kjøper

    2024-05-27

    Flott produkt, og veldig rask levering. Veldig fornøyd:-)

    monica h

    2024-06-06

    Kjøper

    2024-05-27

    👍🏽☺️ veldig bra! Rask levering!

    Theodor B

    2024-06-06

    Kjøper

    2024-05-27

    Veldig fornøyd. Rask levering

    Stig-Asle G

    2024-06-05

    Kjøper

    2024-05-26

    Veldig fornøyd med kjøp. 👌👌👌

    Dragan J

    2024-05-29

    Kjøper

    2024-05-17

    Raskeste og beste leveringen jeg noen gang har vært med på. Fra bestilling til henting på posten tok det under 24 timer. Det jeg kjøpte var også veldig bra. 

    Peder O

    2024-05-27

    Kjøper

    2024-05-15

    Gode meldinger under veis. Fine dokumenter levert med, for nødvendige retur. 😊 👍  Hilsen Walther Davidsen 

    Walther D

    2024-05-22

    Kjøper

    2024-05-11

    Bra levert! Kommer helt klart til å handle mere

    Marius O

    2024-05-21

    Kjøper

    2024-05-09

    Rask levering

    Jessica K

    2024-05-09

    Kjøper

    2024-04-30

    Bra greier!

    Mats A

    2024-05-08

    Kjøper

    2024-04-26

    Raskt og eksklusivt

    Per E

    2024-05-08

    Kjøper

    2024-04-28

    As always, absolutely first rate.

    Lee M

    2024-05-07

    Kjøper

    2024-04-25

    Fantastisk fin og deilig jakke nå til våren, mannen er super fornøyd! 🤍

    Camilla

    2024-05-06

    Kjøper

    2024-04-24

    Bra produkt  - meget rask,levering

    Anne-Grete M

    2024-05-06

    Kjøper

    2024-04-24

    Kvalitet klær og rask levering

    Ardijan F

    2024-05-02

    Kjøper

    2024-04-23

    Veldig fornøyd

    Elias M

    2024-05-01

    Kjøper

    2024-04-21

    Beste kvalitet i varer og kjøpsopplevelse!

    Knut B

    2024-04-30

    Kjøper

    2024-04-15

    Flott kjøp, god butikk! Jeg anbefaler!!!

    Artem K

    2024-04-29

    Kjøper

    2024-04-17

    Rask levering og top kvalitet.

    Anders J

    2024-04-29

    Kjøper

    2024-04-18

    Choose your delivery country
    • SE
    • SE
    • DK
    • NO
    • FI
    • DE
    • AT
    • IE
    • NL
    • FR
    • CH
    • ES
    { "SE": { "content": "Välkommen till vår svenska butik. ", "usp_list": [ "Fri frakt över 399 kr", "Fri retur", "1-3 dagars leverans" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_SV.png", "cta": "Välj ditt leveransland", "button_text": "Byt land" }, "IE": { "content": "Welcome to our English store! Here's some specific information for international customers.", "usp_list": [ "Free Delivery From €30", "Free returns", "No customs duties" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_EU.png", "cta": "Choose your delivery country", "button_text": "Change country" }, "DK": { "content": "Velkommen til vores danske butik! Her er nogle specifikke oplysninger for Danmark.", "usp_list": [ "Fri fragt over 299;-", "Fri retur", "1-3 dages levering" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_DK.png", "cta": "Vælg dit leveringsland", "button_text": "Skift land" }, "FI": { "content": "Tervetuloa suomalaiseen kauppaamme! Tässä on tiettyjä tietoja Suomelle.", "usp_list": [ "Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksille", "Maksuton palautus", "Toimitusaika 2-5 pv" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_FI.png", "cta": "Valitse toimitusmaasi", "button_text": "Vaihda maata" }, "NL": { "content": "Welkom in onze Nederlandse winkel! Hier is wat specifieke informatie voor Nederland.", "usp_list": [ "Gratis bezorging vanaf €30", "Gratis retour", "Geen inklaringskosten" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_EU.png", "cta": "Kies uw bezorgland", "button_text": "Verander van land" }, "DE": { "content": "Willkommen in unserem deutschen Shop! Hier sind einige spezifische Informationen für Deutschland.", "usp_list": [ "Standardversand frei ab 30 Euro Bestellwert", "Kostenlose Rücksendung", "Keine Zollgebühren" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_DE.png", "cta": "Wählen Sie Ihr Lieferland", "button_text": "Land ändern" }, "AT": { "content": "Willkommen in unserem österreichischen Shop! Hier sind einige spezifische Informationen für Österreich.", "usp_list": [ "Standardversand frei ab 30 Euro Bestellwert", "Kostenlose Rücksendung", "Keine Zollgebühren" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_AT.png", "cta": "Wählen Sie Ihr Lieferland", "button_text": "Land ändern" }, "ES": { "content": "¡Bienvenido a nuestra tienda española! Aquí tienes información específica para España.", "usp_list": [ "Envío gratuito a partir de 30 €", "Devoluciones gratuitas", "Sin derechos de aduana" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_EU.png", "cta": "Elija su país de entrega", "button_text": "Cambiar país" }, "FR": { "content": "Bienvenue dans notre boutique française! Voici des informations spécifiques pour la France.", "usp_list": [ "Livraison gratuite à partir de 30 €", "Retours gratuits", "Pas de frais de douane" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_EU.png", "cta": "Choisissez votre pays de livraison", "button_text": "Changer de pays" }, "IT": { "content": "Benvenuti nel nostro negozio italiano! Ecco alcune informazioni specifiche per l'Italia.", "usp_list": [ "Spedizione gratuita oltre 399 kr", "Reso gratuito", "Nessun dazio doganale" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_EU.png", "cta": "Scegli il tuo paese di consegna", "button_text": "Cambia paese" }, "NO": { "content": "Velkommen til vår norske butikk! Her er litt spesifikk informasjon for Norge.", "usp_list": [ "Fri frakt over 399,-", "Fri retur", "1-4 dagers levering" ], "image": "https://www.careofcarl.com/dokument/bibliotek/Image/Bilder/Hemsida/Footer/country_select_NO.png", "cta": "Velg ditt leveringsland", "button_text": "Bytt land" } }