


Flere alternativer?
Persona Scented Candle
Hvorfor handle hos Care of Carl?
-
Produktbeskrivelse
-
• Duft av akasietre, lavendel, orrisrot og rav med innslag av sandeltre, guaciactre og kadolje.
• Produsert i Frankrike.
• Duften varer inntil 60 timer.
• Total vekt 240 gr.
Produktets artikkelnummer22222010
-
Vaskeråd & info
-
Om Colekt
Med kjærlighet til samtidens urbane livsstil og naturlige, veganske ingredienser, skaper Colekt skandinaviske hudpleieprodukter av premium kvalitet. Alt med komplekse dufter utviklet i franske Grasse.
Fra et holistisk perspektiv skaper Colekt en opplevelse med influenser fra kunst, design, mote og arkitektur. Bakgrunnen finner du i Colekts kjerneverdier: Frihet, bærekraft, innovasjon, kreativitet og oppdagelse! -
Produsentinformasjon
- Navn:
- Colekt Stockholm AB
- Adresse:
- c/o ALMA, Nybrogatan 8, 114 36, Stockholm
- Kontakt:
- [email protected]
- Produktets artikkelnummer:
- 22222010
- EAN/GTIN:
- 7350115220279
- Produsentens artikkelnummer
- CFP111
- Opprinnelsesland:
- Sverige
Her ovenfor har vi samlet svar på noen vanlige spørsmål som kan være nyttige. Hvis du har et spesifikt spørsmål om produktsikkerhet, anbefaler vi at du kontakter produsenten direkte.
Med kjærlighet til samtidens urbane livsstil og naturlige, veganske ingredienser, skaper Colekt skandinaviske hudpleieprodukter av premium kvalitet. Alt med komplekse dufter utviklet i franske Grasse.
Fra et holistisk perspektiv skaper Colekt en opplevelse med influenser fra kunst, design, mote og arkitektur. Bakgrunnen finner du i Colekts kjerneverdier: Frihet, bærekraft, innovasjon, kreativitet og oppdagelse!