✔ Fri frakt over 399,- ✔ Fri retur ✔ 1-4 dagers levering
20%
Klikk for å zoome
Herre | Belter | Loake 1880 | Henry Grained Leather Belt 3,3 cm Mahogany
Herre | Belter | Loake 1880 | Henry Grained Leather Belt 3,3 cm Mahogany

Flere alternativer?

Henry Grained Leather Belt 3,3 cm Mahogany

W36/90CM W38/95CM
Laveste pris siste 30 dager før prisreduksjon: 1039,-
1 299,- 1 039,-
I lager, 1-4 arbeidsdager

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Belte i preget skinn fra Loake 1880. Produsert i England, leveres med børstet, sølvfarget beltespenne. Beltet lages i flere nyanser som matcher varemerkets sko.
  • Produktbeskrivelse

      • Produsert i England.
      • 3,3 cm bredt.

      Produktets artikkelnummer
      17145712
  • produktets mål
      Mål i cm859095100
      Lengde innerste hull869196101
      Lengde ytterste hull96101106111
      Total lengde (rem)101106111116
      Bredde3,33,33,33,3
      Lengde spenne5,55,55,55,5
      Bredde spenne4,54,54,54,5
      Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
    • Om Loake 1880

        Loake 1880 er Loakes premiumkolleksjon, der det legges ekstra stor vekt på materialer og kvalitet. I kolleksjonen forvaltes bedriftens over 100 år lange historie med å produsere håndlagde, randsydde sko, uten kompromisser når det gjelder detaljene. Varemerket ble grunnlagt av brødrene John, Thomas og William Loake i Kettering, England i 1880, og har i årenes løp produsert mer enn 50 millioner par randsydde sko.

        Den totale produksjonstiden for et par sko fra Loake 1880 er hele åtte uker, idet hver enkelt sko lages med en Goodyear welted-konstruksjon, som betyr at skoene syes med randsøm og lages med de beste materialene og metodene som finnes.

        Les mer om Loake og hvordan skoene deres blir til »

    • Omtaler
    Mer fra Loake 1880

    Loake 1880 er Loakes premiumkolleksjon, der det legges ekstra stor vekt på materialer og kvalitet. I kolleksjonen forvaltes bedriftens over 100 år lange historie med å produsere håndlagde, randsydde sko, uten kompromisser når det gjelder detaljene. Varemerket ble grunnlagt av brødrene John, Thomas og William Loake i Kettering, England i 1880, og har i årenes løp produsert mer enn 50 millioner par randsydde sko.

    Den totale produksjonstiden for et par sko fra Loake 1880 er hele åtte uker, idet hver enkelt sko lages med en Goodyear welted-konstruksjon, som betyr at skoene syes med randsøm og lages med de beste materialene og metodene som finnes.

    Les mer om Loake og hvordan skoene deres blir til »

    Vil du fortsette der du var?
    Nei, jeg vil starte på nytt
    Ja, jeg vil fortsette

    Kunderådgivning

    Tilbake

    Kontakt oss

    Telefon

    800 31200
    Hverdager mellom 08.00-17.00.

    Mail

    [email protected]
    Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.

    Vanlige spørsmål

    Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.
    4.80/5 5016 Omtaler

    Veldig god service, og rask levering.

    Marianne E

    2024-02-26

    Kjøper

    2024-02-15

    Alltid fornøyd 

    Abdelaziz M

    2024-02-26

    Kjøper

    2024-02-16

    Meget fornøyd. Vakkert slips. 

    finn m

    2024-02-26

    Kjøper

    2024-02-14

    Enkelt, kjapt og gode priser. Jeg liker min nye Seiko.

    Tore B

    2024-02-21

    Kjøper

    2024-02-10

    Anbefaler 👍

    dragan j

    2024-02-21

    Kjøper

    2024-02-09

    Helt prefekt

    Muhamet K

    2024-02-19

    Kjøper

    2024-02-08

    Veldig bra og smidig 

    Pål C

    2024-02-15

    Kjøper

    2024-02-05

    Gode tøfler

    Per R

    2024-02-14

    Kjøper

    2024-02-04

    Rask levering i miljøvennlig konvolutt og flott produkt :)

    Mona G

    2024-02-13

    Kjøper

    2024-01-29

    10/10 , en kjempe bra side å bestille klær over nett på👍

    Addil A

    2024-02-12

    Kjøper

    2024-02-01

    Alltid veldig rask levering og gode produktee

    Nille A

    2024-02-07

    Kjøper

    2024-01-28

    Rask levering og god service.

    Lars N

    2024-02-05

    Kjøper

    2024-01-25

    Tipp topp, god informasjon om produktet og kjøps-og leveringsprosessen var rsmidig

    Georg K

    2024-02-05

    Kjøper

    2024-01-24

    raskt og enkelt

    Tom H

    2024-02-02

    Kjøper

    2024-01-22

    All perfect, thanks for the excellent service.

    Damir Z

    2024-02-02

    Kjøper

    2024-01-22

    Rask levering. Bra utvalg.

    Andreas W

    2024-02-01

    Kjøper

    2024-01-22

    Ingen ting å utsette på noe 😁

    Helge H

    2024-02-01

    Kjøper

    2024-01-22

    Rask og korrekt levering

    Per O

    2024-01-29

    Kjøper

    2024-01-16

    God kvalitet, fine klær, godt utvalg og personlig service.

    mats j

    2024-01-24

    Kjøper

    2024-01-14

    Fikk varene dagen etter bestilling:-)

    Arild O

    2024-01-24

    Kjøper

    2024-01-15

    Som alltid 100%

    Ulrik R

    2024-01-17

    Kjøper

    2024-01-05

    Kjapt og oversiktlig

    Naim S

    2024-01-15

    Kjøper

    2024-01-03

    Meget rask levering, og varen var som beskrevet.

    Gjest

    2024-01-12

    Kjøper

    2023-12-30

    Fette rask levering hver gang 

    Simen N

    2024-01-09

    Kjøper

    2023-12-27

    Flotte produkter, glimrende service og veldig rask levering 👌

    André B

    2024-01-04

    Kjøper

    2023-12-22

    Raskt og ryddig. Flotte produkter helt i henhold til forventning

    Jan V

    2024-01-04

    Kjøper

    2023-12-25

    Rask levering, fin vare. 

    Anette v

    2023-12-27

    Kjøper

    2023-12-16

    Beste butikken😎😎😎😎😎😎

    Martin P

    2023-12-24

    Kjøper

    2023-12-11

    Rask levering og utmerket vare. Veldig fornøyd. 

    Tone P

    2023-12-20

    Kjøper

    2023-12-09

    Velkommen!
    Vil du bestille varer med levering til Norge?
    På CareOfCarl.no leverer vi kun til norske adresser.
    Ønsker du levering til adresse i annet land? Velg land:
    Spar mitt valg av land
    Fortsett til Norge »