✔ Fri frakt over 399,- ✔ Fri retur ✔ 1-4 dagers levering
Klikk for å zoome

Uno Striped Pyjama Set Red/White

Finnes også i disse fargene
Blå Blå Blå Rød
M L XL
Noe liten i størrelsen,pendler du mellom to størrelser anbefaler vi at man velger den større størrelsen. Les mer.
1 899,-
I lager, 1-4 arbeidsdager

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Pyjamas i unisex-modellen Uno fra Nufferton, det svenske loungewear-varemerket som har relansert den klassiske pyjamasen i moderne stil og fargerike kombinasjoner.
  • Produktbeskrivelse

      • Produsert i myk og behagelig plaggfarget, økologisk bomullskvalitet.
      • Skjorte som stenges med knapper.
      • To utenpåliggende lommer fram.
      • Bukse med elastikk og snøring i midjen.
      • To sidelommer.

      Passform

      • Normal
      • Noe liten i størrelsen,pendler du mellom to størrelser anbefaler vi at man velger den større størrelsen. Les mer.
      • Modellen på bildet er 189 cm høy, veier 76 kg og viser her størrelse M.
      Produktets artikkelnummer
      21292812
  • produktets mål
      Mål i cmSMLXL
      Armlengde53535355
      Brystvidde102108116122
      Bunnvidde102110118122
      Plaggets lengde68697173
      Midje72788290
      Innerben76777980
      Lårvidde62647072
      Knevidde46485254
      Fotvidde34384041
      Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
    • Om Nufferton

        Svenske Nufferton ble startet opp på grunnlag av en enkel men brilliant idé: å skape en moderne versjon av den delvis bortglemte og undervurderte pyjamasen. Varemerket har sine røtter i skandinavisk, enkel design og kombinerer dette med det lekne i sine plagg.

        Drømmen og idéen om Nufferton oppstod i Stockholm, noe som kanskje ikke er en tilfeldighet da svenskene er blant de i verden som tilbringer mest tid hjemme. I dag skaper de unisex loungewear-produkter og er et velkjent varemerke hos alle pyjamasfantaster.

    • Omtaler
    Mer fra Nufferton

    Svenske Nufferton ble startet opp på grunnlag av en enkel men brilliant idé: å skape en moderne versjon av den delvis bortglemte og undervurderte pyjamasen. Varemerket har sine røtter i skandinavisk, enkel design og kombinerer dette med det lekne i sine plagg.

    Drømmen og idéen om Nufferton oppstod i Stockholm, noe som kanskje ikke er en tilfeldighet da svenskene er blant de i verden som tilbringer mest tid hjemme. I dag skaper de unisex loungewear-produkter og er et velkjent varemerke hos alle pyjamasfantaster.

    Vil du fortsette der du var?
    Nei, jeg vil starte på nytt
    Ja, jeg vil fortsette

    Kunderådgivning

    Tilbake

    Kontakt oss

    Telefon

    800 31200
    Hverdager mellom 08.00-17.00.

    Mail

    [email protected]
    Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.

    Vanlige spørsmål

    Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.
    4.80/5 5004 Omtaler

    Enkelt, kjapt og gode priser. Jeg liker min nye Seiko.

    Tore B

    2024-02-21

    Kjøper

    2024-02-10

    Anbefaler 👍

    dragan j

    2024-02-21

    Kjøper

    2024-02-09

    Helt prefekt

    Muhamet K

    2024-02-19

    Kjøper

    2024-02-08

    Veldig bra og smidig 

    Pål C

    2024-02-15

    Kjøper

    2024-02-05

    Gode tøfler

    Per R

    2024-02-14

    Kjøper

    2024-02-04

    Rask levering i miljøvennlig konvolutt og flott produkt :)

    Mona G

    2024-02-13

    Kjøper

    2024-01-29

    10/10 , en kjempe bra side å bestille klær over nett på👍

    Addil A

    2024-02-12

    Kjøper

    2024-02-01

    Alltid veldig rask levering og gode produktee

    Nille A

    2024-02-07

    Kjøper

    2024-01-28

    Rask levering og god service.

    Lars N

    2024-02-05

    Kjøper

    2024-01-25

    Tipp topp, god informasjon om produktet og kjøps-og leveringsprosessen var rsmidig

    Georg K

    2024-02-05

    Kjøper

    2024-01-24

    raskt og enkelt

    Tom H

    2024-02-02

    Kjøper

    2024-01-22

    All perfect, thanks for the excellent service.

    Damir Z

    2024-02-02

    Kjøper

    2024-01-22

    Rask levering. Bra utvalg.

    Andreas W

    2024-02-01

    Kjøper

    2024-01-22

    Ingen ting å utsette på noe 😁

    Helge H

    2024-02-01

    Kjøper

    2024-01-22

    Rask og korrekt levering

    Per O

    2024-01-29

    Kjøper

    2024-01-16

    God kvalitet, fine klær, godt utvalg og personlig service.

    mats j

    2024-01-24

    Kjøper

    2024-01-14

    Fikk varene dagen etter bestilling:-)

    Arild O

    2024-01-24

    Kjøper

    2024-01-15

    Som alltid 100%

    Ulrik R

    2024-01-17

    Kjøper

    2024-01-05

    Kjapt og oversiktlig

    Naim S

    2024-01-15

    Kjøper

    2024-01-03

    Meget rask levering, og varen var som beskrevet.

    Gjest

    2024-01-12

    Kjøper

    2023-12-30

    Fette rask levering hver gang 

    Simen N

    2024-01-09

    Kjøper

    2023-12-27

    Flotte produkter, glimrende service og veldig rask levering 👌

    André B

    2024-01-04

    Kjøper

    2023-12-22

    Raskt og ryddig. Flotte produkter helt i henhold til forventning

    Jan V

    2024-01-04

    Kjøper

    2023-12-25

    Rask levering, fin vare. 

    Anette v

    2023-12-27

    Kjøper

    2023-12-16

    Beste butikken😎😎😎😎😎😎

    Martin P

    2023-12-24

    Kjøper

    2023-12-11

    Rask levering og utmerket vare. Veldig fornøyd. 

    Tone P

    2023-12-20

    Kjøper

    2023-12-09

    Flotte produkter og svært effektiv leveranse

    Torsten H

    2023-12-20

    Kjøper

    2023-12-11

    Suer det fungerte enkelt og greit.

    Alf P

    2023-12-20

    Kjøper

    2023-12-09

    Enkelt å handle og klærene kom relativt raskt fram.

    Rune H

    2023-12-14

    Kjøper

    2023-12-01

    Velkommen!
    Vil du bestille varer med levering til Norge?
    På CareOfCarl.no leverer vi kun til norske adresser.
    Ønsker du levering til adresse i annet land? Velg land:
    Spar mitt valg av land
    Fortsett til Norge »