Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Oscar Jacobson | Farris Wool Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Oscar Jacobson | Farris Wool Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Oscar Jacobson | Farris Wool Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Oscar Jacobson | Farris Wool Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Oscar Jacobson | Farris Wool Blazer Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Oscar Jacobson | Farris Wool Blazer Navy

Flere alternativer?

Farris Wool Blazer Navy

5 299,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
46 1 igjen 48 1 igjen 50 2 igjen 52 2 igjen 54 1 igjen 56 1 igjen

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Finn riktig størrelse

  • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser 48.
Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
tape-measure

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Du får opptil 500 kr i bidrag til skreddersøm
Det er viktig for oss at plaggene du kjøper hos oss skal passe deg så bra som mulig. Vi tilbyr derfor en kompensasjon dersom du skulle behøve å justere dette plagget hos en skredder. Mer info
Om produktet
Dressjakke med to knapper og rett passform, fra Oscar Jacobson. Stilren dressjakke som kan kombineres med tilhørende dressbukser for å skape en komplett dress.
  • Produktbeskrivelse
    Lommer:
    Brystlomme, Flere innerlommer, Passepoilerte frontlommer med klaff
    Mansjett:
    Usprettede knapphull
    Splitt:
    Dobbel
    Fôr:
    Ermefôret
    Helforet, noe som gir et smidig plagg med en gjennomarbeidet innside.
    Konstruksjon:
    Konstrurert
    Materiale:
    100% ull
    Passer anledninger som:
    Bryllup, Fest, Forretningsreisen, Kleskode – Mørk dress, Kleskode – Dress, Nyttår, På kontoret, Sommerbryllup
    Årstid:
    Året rundt

    Passform

    • F-serien. Jakker fra Oscar Jacobsen med modellnavn som begynner på F har en rett passform., Rett
    • Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
    • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser 48.
    Produktets artikkelnummer
    30361211
  • produktets mål
    Mål i cm44464850525456
    Armlengde424343,54444,545,546,5
    Brystvidde100104106110114118120
    Midjevidde9296100104106110114
    Plaggets lengde727375757677,578
    Skulderbredde444545,54646,54748
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
  • Om Oscar Jacobson
  • Levering og retur
  • Produsentinformasjon
4.80/5 6734 Omtaler

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15

Rask levering, nær sagt som vanlig!

Martin M

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Alltid fornøyd når jeg handler på Care of Carl

Kjetil B

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Topp kvalitet!

Arne L

2026-09-18

Kjøper

2026-09-09

I’ve been shopping with Care of Carl for a few years now and have consistently had a great experience. They have an excellent choice of quality brands and products, and the service has always been reliable and professional. Orders arrive quickly and are very well presented. Definitely one of my go-to places for menswear.

Ben W

2026-09-16

Kjøper

2026-09-07

Rask levering, fornøyd med produktet

Bjørn-Vidar F

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Super fornøyd 😊

Magne K

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Herlig genser😊 God service og god kvalitet gjennom hele opplevelsen.

Tore Ø

2026-09-06

Kjøper

2026-08-17

Topp!

Nina H

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Topp produkt. Kjapt levert😊

Magne K

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Helt sinnes bra produkt. Lite för dyr pga Brexit dock…

Hampus E

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Kjapt levert👍

Trond M

2026-08-30

Kjøper

2026-08-21

God service…rask levering..helt hjem.

Odd Harald B

2026-08-29

Kjøper

2026-08-20

God service rask og enkel

Amandeep S

2026-08-27

Kjøper

2026-08-18

Rask levering, og produktene stod som vanlig til forventningene.

Hans Petter J

2026-08-27

Kjøper

2026-08-17

Supert

Saulius M

2026-08-26

Kjøper

2026-08-17

Like bra som alltid.

Eivind K

2026-08-26

Kjøper

2026-08-17

Effortless!

Johan Fredrik G

2026-08-22

Kjøper

2026-08-13

Veldig god service og kommunikasjon 👍

Venke J

2026-08-15

Kjøper

2026-08-06

Topp kvalitet

Kristoffer N

2026-08-15

Kjøper

2026-08-06

god kvalitet og sevice

Bernhard M

2026-08-12

Kjøper

2026-08-03