


Flere alternativer?
Ultra Sensitive Facial Cleanser 100ml
Hvorfor handle hos Care of Carl?
-
Produktbeskrivelse
-
• Uparfymert.
• Flytende.
• Passer sensitiv/alle hudtyper.
• Produsert i Sverige.
• 100ml.
Hovedingredienser:
Niacinamid: Reduserer rødhet, svie og hyperpigmentering. Styrker hudens elastisitet og får porene til å føles mindre.
Bisabolol: Motvirker irritasjon, beroliger og gir fuktighet.
Mandelolje: Naturlig rengjørende og mykgjørende.
Poria cocos ekstrakt: Beroligende, beskyttende og tilfører antioksidanter.
Produktets artikkelnummer21829610
-
Vaskeråd & info
-
Omtaler
3(1 Vurdering)(0)(0)(1)(0)(0)Lukten är speciell. Men den gör sitt jobb. Dvs rent.
-
Om Recipe for men
Recipe for men tilbyr hud- og kroppspleieprodukter tatt fram med tanke på menn som oppholder seg i det kalde, tørre nordiske klimaet og spesielt beregnet for nettopp mannens hud. Varemerket jobber med lokal produksjon, førsteklasses råvarer og avanserte og effektive produkter av høy kvalitet. Helt enkelt logisk hudpleie.
Idéen til Recipe for men oppstod i en skiheis der de tre vennene Jesper Rönnbäck (VM-medaljør i pukkelpist), Jesper Matsch og Mikael Snabb, konstaterte at mange timers skikjøring hadde satt sine spor på huden. Der og da bestemte de seg for å forsøke å finne en løsning på problemet og i 2002 tok de tak i dette og grunnla varemerket Recipe for men. -
Produsentinformasjon
- Navn:
- Svenska Krämfabriken
- Adresse:
- Tunavägen 277B, 781 73 Borlänge
- Kontakt:
- [email protected]
- Produktets artikkelnummer:
- 21829610
- EAN/GTIN:
- 7350012810153
- Produsentens artikkelnummer
- R022
- Opprinnelsesland:
- Sverige
Her ovenfor har vi samlet svar på noen vanlige spørsmål som kan være nyttige. Hvis du har et spesifikt spørsmål om produktsikkerhet, anbefaler vi at du kontakter produsenten direkte.
Recipe for men tilbyr hud- og kroppspleieprodukter tatt fram med tanke på menn som oppholder seg i det kalde, tørre nordiske klimaet og spesielt beregnet for nettopp mannens hud. Varemerket jobber med lokal produksjon, førsteklasses råvarer og avanserte og effektive produkter av høy kvalitet. Helt enkelt logisk hudpleie.
Idéen til Recipe for men oppstod i en skiheis der de tre vennene Jesper Rönnbäck (VM-medaljør i pukkelpist), Jesper Matsch og Mikael Snabb, konstaterte at mange timers skikjøring hadde satt sine spor på huden. Der og da bestemte de seg for å forsøke å finne en løsning på problemet og i 2002 tok de tak i dette og grunnla varemerket Recipe for men.