Klikk for å zoome
Herre | Belter | Anderson's | Grained Western Leather Belt 2,5 cm Black
Klikk for å zoome
Herre | Belter | Anderson's | Grained Western Leather Belt 2,5 cm Black
Klikk for å zoome
Herre | Belter | Anderson's | Grained Western Leather Belt 2,5 cm Black

Grained Western Leather Belt 2,5 cm Black

1 599,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Finnes også i disse fargene
Svart Svart Brun Brun
85 Snart på lager 90 Snart på lager 95 Snart på lager 100 Snart på lager 105 2 igjen

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Finn riktig størrelse

Beltestørrelsen angir lengden fra spennen til midterste hull. Mål midjen og velg et belte som er 5–10 cm lengre enn målet. Unngå størrelser som nøyaktig samsvarer med midjen for å gi rom for justering. Se tabellen for en omtrentlig omregning fra bukselengde til beltestørrelse.

Buksestørrelse W29-30/46 W31-32/48 W33-34/50 W36/52 W38-40/54
Beltestørrelse 85 90 95 100 105

Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
tape-measure

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Westerninspirert belte fra Anderson's. Håndlaget i Parma, Italia. Laget i preget skinn, med en mønstret spenne i sølvbelagt messing.
  • Produktbeskrivelse
    • Produsert i Italia.
    • Laget i kalveskinn.
    • Spenne i sølvfarget messing.
    Materiale:
    100% lær

    Passform

    • Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
    Produktets artikkelnummer
    27108511
  • produktets mål
    Mål i cm859095100105
    Lengde innerste hull83889398103
    Lengde ytterste hull9398103108113
    Total lengde (rem)100105110115120
    Bredde2,52,52,52,52,5
    Lengde spenne4,54,54,54,54,5
    Bredde spenne4,54,54,54,54,5
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
  • Omtaler
  • Om Anderson's
  • Levering og retur
  • Produsentinformasjon
4.80/5 6769 Omtaler

Tilfredsstillende handel som vanlig.

Wilfred H

2026-10-27

Kjøper

2026-10-13

Kjempefornøyd

Jan C

2026-10-25

Kjøper

2026-10-16

Ryddig som alltid.

Joakim Th. A

2026-10-25

Kjøper

2026-10-15

Raskt levert, god vareinfo på nettsidene.

EINAR D

2026-10-25

Kjøper

2026-10-16

Kjapt levert

Espen N

2026-10-24

Kjøper

2026-10-15

Meget flott slips,super kvalitet.

Arvid B

2026-10-24

Kjøper

2026-10-15

Fikk det som var avtalt helt utn problemer.

Peter Johan B

2026-10-23

Kjøper

2026-10-14

Rask leveranse

Svein O

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Alltid enkelt å handle og rask levering:)

Alexander S

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask levering

Jan Egil P

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Enkel og rask bestilling og levering. Utrolig enkelt å returnere væren selv for en mann😂

Artur S

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

👍👍👍👍

Khalil A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask sending, alt er tipp topp

Nils Petter A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Raskt og effektivt, veldig godt utvalg.

Eigil T

2026-10-19

Kjøper

2026-10-05

Veldig rask levering og flotte produkter!

Kine Andrea B

2026-10-17

Kjøper

2026-10-08

Kjapp levering, gode produkter

Erik B

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fantastisk service som vanlig.

Camran K

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15

Alltid fornøyd når jeg handler på Care of Carl

Kjetil B

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Rask levering, nær sagt som vanlig!

Martin M

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Topp kvalitet!

Arne L

2026-09-18

Kjøper

2026-09-09