Fri frakt og retur - Levering innen 1-4 arbeidsdager
Klikk for å zoome

Henry Leather Belt 3,3 cm Black

Finnes også i disse fargene
Svart Rød Brun Brun Brun
W34/85cm W36/90cm W38/95cm W40/100cm
1 299,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Om produktet
Belte i vegetabilisk garvet skinn, fra Loake 1880. Prydet med børstet, sølvfarget belstespenne. Beltet lages i flere nyanser som matcher varemerkets sko.
  • Produktbeskrivelse

      • Produsert i England.
      • 3,3 cm bredt.

      Produktets artikkelnummer 11631711
  • produktets mål
      Mål i cm859095100
      Lengde innerste hull869196101
      Lengde ytterste hull96101106111
      Total lengde (rem)101106111116
      Bredde3,33,33,33,3
      Lengde spenne5,55,55,55,5
      Bredde spenne4,54,54,54,5
      Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
    • Om Loake 1880

        Loake 1880 er Loakes premiumkolleksjon, der det legges ekstra stor vekt på materialer og kvalitet. I kolleksjonen forvaltes bedriftens over 100 år lange historie med å produsere håndlagde, randsydde sko, uten kompromisser når det gjelder detaljene. Varemerket ble grunnlagt av brødrene John, Thomas og William Loake i Kettering, England i 1880, og har i årenes løp produsert mer enn 50 millioner par randsydde sko.

        Den totale produksjonstiden for et par sko fra Loake 1880 er hele åtte uker, idet hver enkelt sko lages med en Goodyear welted-konstruksjon, som betyr at skoene syes med randsøm og lages med de beste materialene og metodene som finnes.

        Les mer om Loake og hvordan skoene deres blir til »

    • Omtaler
    Mer fra Loake 1880

    Loake 1880 er Loakes premiumkolleksjon, der det legges ekstra stor vekt på materialer og kvalitet. I kolleksjonen forvaltes bedriftens over 100 år lange historie med å produsere håndlagde, randsydde sko, uten kompromisser når det gjelder detaljene. Varemerket ble grunnlagt av brødrene John, Thomas og William Loake i Kettering, England i 1880, og har i årenes løp produsert mer enn 50 millioner par randsydde sko.

    Den totale produksjonstiden for et par sko fra Loake 1880 er hele åtte uker, idet hver enkelt sko lages med en Goodyear welted-konstruksjon, som betyr at skoene syes med randsøm og lages med de beste materialene og metodene som finnes.

    Les mer om Loake og hvordan skoene deres blir til »

    Best of British Til avdelingen
    Vil du fortsette der du var?
    Nei, jeg vil starte på nytt
    Ja, jeg vil fortsette
    4.80/5 3306 Omtaler

    Rask levering og enkel retur. 

    Hauk A

    2023-02-06

    Kjøper

    2023-01-25

    Rask og sikker levering som alltid. Og topp produkter.

    Åge B

    2023-02-06

    Kjøper

    2023-01-24

    Som alltid... hurtig, trygt, pålitelig. Planetens beste nettbutikk! 

    Per H

    2023-02-06

    Kjøper

    2023-01-24

    Jakken fra GANT passet oerfekt

    Kjell-Hugo H

    2023-02-06

    Kjøper

    2023-01-24

    Ekstremt god kundeservice og ikke minst bra utvalg!

    Stefan N

    2023-02-06

    Kjøper

    2023-01-25

    Den mest pålitelige nettbutikken. Det beste er nøyaktig beskrivelse av varen og med et oppgitt mål i cm på feks waist/livvidde og brystvidde. Dermed vet man om en vare passer. Og sikker og rask levering.

    Knut T

    2023-02-02

    Kjøper

    2023-01-24

    Bra utvalg og rask levering.

    Gry A

    2023-02-02

    Kjøper

    2023-01-23

    Veldig rask levering og bra produkter

    Christian M

    2023-02-02

    Kjøper

    2023-01-20

    Kjøpte og bestilte først feil størrelse, returnerte og bestilte ny...  Utrolig rask handling og forsendelse begge gangen! Veldig fornøyd!

    Tom E

    2023-02-01

    Kjøper

    2023-01-22

    Veldig bra. Veldig fornøyd med varene og leveringskvaliteten. 

    Andreas S

    2023-02-01

    Kjøper

    2023-01-22

    Veldig smooth handleopplevelse!

    Kjetil W

    2023-02-01

    Kjøper

    2023-01-21

    Best!! Anbefales!

    Abilio A

    2023-01-30

    Kjøper

    2023-01-20

    Veldig gode kvalitet og rask levering  Veldig fornøyd med kjøpe.

    Mohamad B

    2023-01-26

    Kjøper

    2023-01-16

    Rask levering, fri frakt????

    Mari T

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-14

    Raskt levert!

    Martin M

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-15

    Rask levering, flott produkt (som beskrevet), anbefales!

    Herold F

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-15

    Takk for handelen! Flotte handsker og en usedvanlig rask levering. Veldig fornøyd! Hilsen Jeanette

    Jeanette J

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-16

    Helt enestående kundeopplevelse fra kjøp til mottatt produkt. Du føler deg trygg og ivaretatt. Meget rask levering og produkt som stemmer godt med bilder og beskrivelse :-) 

    Rune N

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-16

    Alltid bra service ved retur eller bytte. Super opplevelse som vanlig

    Dennis S

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-13

    Veldig bra som alltid

    Jonas B

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-15

    Rask levering, fantastiske produkter og god kundeservice 

    Tarik K

    2023-01-23

    Kjøper

    2023-01-10

    Suverent nettbutikk, rask levering. Kvalitets produkter. 

    Tuan T

    2023-01-19

    Kjøper

    2023-01-10

    Som vanlig, alt på stell fra bestilling og betaling til kort leveringstid.Lettvint og greit m hele prosessen.????

    Kjell R

    2023-01-18

    Kjøper

    2023-01-09

    Strålende!!!

    Dag S

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-08

    Intuitivt og enkelt. 

    Are M

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-07

    Rask levering????????

    Reidar E

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-07

    kjembra service 

    Jan e

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-07

    Veldig god opplevelse av mine kjøp. Rask service,levering og delikat pakket 

    camilla o

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-08

    Utrolig godt fornøyd med nye sko fra Care of Carl.

    Jone V

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-08

    Meget gode kvalitetsvarer til hyggelige priser og rask levering. Butikken har mange attraktive merker.

    Rune M

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-06

    Velkommen!
    Vil du bestille varer med levering til Norge?
    På CareOfCarl.no leverer vi kun til norske adresser.
    Ønsker du levering til adresse i annet land? Velg land:
    Spar mitt valg av land
    Fortsett til Norge »