Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Assesoarer > Belter > Umønstrede belter > Loake 1880 > Henry Leather Belt Black

Loake 1880 Henry Leather Belt Black i gruppen Assesoarer / Belter / Umønstrede belter hos Care of Carl (11631711r)
Loake 1880 Henry Leather Belt Black
Loake 1880 Henry Leather Belt Black
Loake 1880 Henry Leather Belt Black
Loake 1880 Henry Leather Belt Black
Loake 1880 Henry Leather Belt Black
Loake 1880

Loake 1880 Henry Leather Belt Black

Art. nr:
11631711r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
0
Start:
Stopp:

• Skinnbelte fra Loake 1880.
• Produsert i England.
• Beltet har samme nyans som munkeskoen: Cannon Monkstrap Black Calf.

• Børstet, sølvfarget belstespenne.
• 3,3 cm bredt.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

 

Mål i cm859095100
Lengde innerste hull869196101
Lengde ytterste hull96101106111
Total lengde (rem)101106111116
Høyde3,33,33,33,3
Lengde spenne5,55,55,55,5
Høyde spenne4,54,54,54,5

 

Hvordan tar vi mål? Les mer.


Tilgjengelig i disse fargene:
Loake 1880 Henry Leather Belt Black
Loake 1880 Henry Leather Belt Brown
Loake 1880 Henry Leather Belt Dark Brown
Loake 1880 Henry Leather Belt Tan

Care of Carl matcher med: