Fri frakt og retur - Levering innen 1-4 arbeidsdager
Klikk for å zoome
Herre | Pyjamaser og badekåper | Nufferton | Uno Striped Pyjama Set Blue/White
Herre | Pyjamaser og badekåper | Nufferton | Uno Striped Pyjama Set Blue/White
Herre | Pyjamaser og badekåper | Nufferton | Uno Striped Pyjama Set Blue/White
Herre | Pyjamaser og badekåper | Nufferton | Uno Striped Pyjama Set Blue/White
Herre | Pyjamaser og badekåper | Nufferton | Uno Striped Pyjama Set Blue/White
Herre | Pyjamaser og badekåper | Nufferton | Uno Striped Pyjama Set Blue/White

Flere alternativer?

Uno Striped Pyjama Set Blue/White

S M L
Noe liten i størrelsen, pendler du mellom to størrelser anbefaler vi at man velger den større størrelsen. Les mer.
1 899,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Om produktet

Pyjamas i unisex-modellen Uno fra Nufferton, det svenske loungewear-varemerket som har relansert den klassiske pyjamasen i moderne stil og fargerike kombinasjoner.

  • Produktbeskrivelse

      • Produsert i myk og behagelig plaggfarget, økologisk bomullskvalitet.
      • Skjorte som stenges med knapper.
      • To utenpåliggende lommer fram.
      • Bukse med elastikk og snøring i midjen.
      • To sidelommer.

      Passform

      • Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger den størrelsen du vanligvis bruker.
      • Dersom du foretrekker romsligere passform eller må velge mellom to størrelser, anbefaler vi at du går opp en størrelse.

      • Modellen på bildet er 189 cm høy, veier 76 kg og viser her størrelse M.

      Produktets artikkelnummer 21293011
  • produktets mål
      Mål i cmSMLXL
      Armlengde53535355
      Brystvidde102108116122
      Bunnvidde102110118122
      Plaggets lengde68697173
      Midje72788290
      Innerben76777980
      Lårvidde62647072
      Knevidde46485254
      Fotvidde34384041
      Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
    • Om Nufferton

        Svenske Nufferton ble startet opp på grunnlag av en enkel men brilliant idé: å skape en moderne versjon av den delvis bortglemte og undervurderte pyjamasen. Varemerket har sine røtter i skandinavisk, enkel design og kombinerer dette med det lekne i sine plagg.

        Drømmen og idéen om Nufferton oppstod i Stockholm, noe som kanskje ikke er en tilfeldighet da svenskene er blant de i verden som tilbringer mest tid hjemme. I dag skaper de unisex loungewear-produkter og er et velkjent varemerke hos alle pyjamasfantaster.

    • Omtaler
    Mer fra Nufferton

    Svenske Nufferton ble startet opp på grunnlag av en enkel men brilliant idé: å skape en moderne versjon av den delvis bortglemte og undervurderte pyjamasen. Varemerket har sine røtter i skandinavisk, enkel design og kombinerer dette med det lekne i sine plagg.

    Drømmen og idéen om Nufferton oppstod i Stockholm, noe som kanskje ikke er en tilfeldighet da svenskene er blant de i verden som tilbringer mest tid hjemme. I dag skaper de unisex loungewear-produkter og er et velkjent varemerke hos alle pyjamasfantaster.

    Vil du fortsette der du var?
    Nei, jeg vil starte på nytt
    Ja, jeg vil fortsette
    4.80/5 3264 Omtaler

    Veldig gode kvalitet og rask levering  Veldig fornøyd med kjøpe.

    Mohamad B

    2023-01-26

    Kjøper

    2023-01-16

    Rask levering, fri frakt????

    Mari T

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-14

    Raskt levert!

    Martin M

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-15

    Rask levering, flott produkt (som beskrevet), anbefales!

    Herold F

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-15

    Takk for handelen! Flotte handsker og en usedvanlig rask levering. Veldig fornøyd! Hilsen Jeanette

    Jeanette J

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-16

    Helt enestående kundeopplevelse fra kjøp til mottatt produkt. Du føler deg trygg og ivaretatt. Meget rask levering og produkt som stemmer godt med bilder og beskrivelse :-) 

    Rune N

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-16

    Alltid bra service ved retur eller bytte. Super opplevelse som vanlig

    Dennis S

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-13

    Veldig bra som alltid

    Jonas B

    2023-01-25

    Kjøper

    2023-01-15

    Rask levering, fantastiske produkter og god kundeservice 

    Tarik K

    2023-01-23

    Kjøper

    2023-01-10

    Suverent nettbutikk, rask levering. Kvalitets produkter. 

    Tuan T

    2023-01-19

    Kjøper

    2023-01-10

    Som vanlig, alt på stell fra bestilling og betaling til kort leveringstid.Lettvint og greit m hele prosessen.????

    Kjell R

    2023-01-18

    Kjøper

    2023-01-09

    Strålende!!!

    Dag S

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-08

    Intuitivt og enkelt. 

    Are M

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-07

    Rask levering????????

    Reidar E

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-07

    kjembra service 

    Jan e

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-07

    Veldig god opplevelse av mine kjøp. Rask service,levering og delikat pakket 

    camilla o

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-08

    Utrolig godt fornøyd med nye sko fra Care of Carl.

    Jone V

    2023-01-17

    Kjøper

    2023-01-08

    Meget gode kvalitetsvarer til hyggelige priser og rask levering. Butikken har mange attraktive merker.

    Rune M

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-06

    Oversiktelige nettsider, hurtig levering av et produkt som fullt ut oppfyller forventningene.

    Morten T

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-07

    Rask og riktig leveranse.

    Karoline B

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-04

    Enkelt å greit 

    Youssef M

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-07

    Topp service og kvalitet fra a-å. Sender varene raskt, det er enkelt om noe skal sendes i retur. Stort og veldig bra utvalg. 

    Kristin B

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-07

    Enkel handel og rask levering !! :-)

    Finn-Jarle L

    2023-01-16

    Kjøper

    2023-01-03

    Jakken passet dessverre ikke. Returnert.

    Brit-Helle B

    2023-01-12

    Kjøper

    2023-01-02

    Alltid god service og raske levering

    Stian S

    2023-01-12

    Kjøper

    2023-01-03

    Flott handel - varen ankom TO DAGER etter bestilling!

    Einar L

    2023-01-12

    Kjøper

    2023-01-03

    Rask levering… supert produkt

    Kenneth R

    2023-01-11

    Kjøper

    2022-12-31

    Raskeste levering i bransjen 

    Ole G

    2023-01-11

    Kjøper

    2022-12-31

    Veldig fornøyd med skoene. Rask levering. Problemfri bytte ved feil størrelse.

    Lene E

    2023-01-11

    Kjøper

    2022-12-16

    gikk kjapt lett side å bestille fra

    Marcus S

    2023-01-09

    Kjøper

    2022-12-27

    Velkommen!
    Vil du bestille varer med levering til Norge?
    På CareOfCarl.no leverer vi kun til norske adresser.
    Ønsker du levering til adresse i annet land? Velg land:
    Spar mitt valg av land
    Fortsett til Norge »