Logg inn

Oscar Jacobson Devon Tuxedo Trousers Black
Oscar Jacobson Devon Tuxedo Trousers Black
Oscar Jacobson Devon Tuxedo Trousers Black
Oscar Jacobson Devon Tuxedo Trousers Black
Oscar Jacobson Devon Tuxedo Trousers Black
Oscar Jacobson Devon Tuxedo Trousers Black
Oscar Jacobson Devon Tuxedo Trousers Black
SHOP THE LOOK
Oscar Jacobson Devon Tuxedo Trousers Black i gruppen Klær / Bukser / Smokingbukser hos Care of Carl (10235011r)

Devon Tuxedo Trousers Black

Smokingbukser med press samt innfelte striper i siden, fra Oscar Jacobson. Buksene kan kombineres med tilhørende smokingjakke for å skape en komplett smoking.
Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Oscar Jacobson
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Gylf med glidelås og hekte. 
• To forlommer.

Passform
• 40 cm i fotvidde, rett modell.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 186 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
10235011r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Midje7983869094
Innerben8282838484,5
Lårvidde5960626466
Knevidde4344454647
Fotvidde39404141,542
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Gedigent håndverk, geniale detaljer og en tidløs stil kjennetegner Oscar Jacobson. I en kombinasjon av angelsaksisk kulturarv, italiensk skredderkunst og skandinavisk enkelhet lager de dresser og jakker av høy kvalitet til den klesbevisste mannen.

Det hele begynte i 1903 i den lille svenske byen Borås, med at de begynte å produsere arbeidstøy. I 1908 begynte Oscar Jacobson å produsere klær i forhåndsdefinerte størrelser i stedet for å skreddersy, noe som var revolusjonerende på den tiden. Den neste revolusjonerende ideen ble innført på 1920-tallet – overgangen fra at én syerske lagde hele dressen, til spesialisering på enkelte momenter i produksjonen. En idé som har tatt varemerket til det kvalitetsnivået det har i dag.

100% Ull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Svart
Produsert i: Litauen
Lev. art nr: 588 4651
Lev. farge nr: 310
Vurderinger (0 stk)
Skriv recension »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.