Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
kampanjer
Kunderådgivning
Informasjon

Dressjakker > Enkeltspente dressjakker > Oscar Jacobson > Edmund Blazer Super 120's Wool Navy

Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy i gruppen Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (11278911r)
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson

Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy

Art. nr:
11278911r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
0
Start:
Stopp:

• Dressjakke med to knapper i front fra Oscar Jacobson.

• E-serien, dressjakker med modellnavn som begynner på E har smal passform.
• Dressbukser som hører til er Damien.
• Produsert i super 120's ullvev signert Vitale Barberis Canonico, et italiensk veveri.

• Helforet, konstruert samt dobbel splitt.

• To lommer fram med klaff samt en brystlomme.

• Fire passpolerte innerlommer, hvorav en penn-lomme.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

 

Mål i cm4648505254148150152154
Armlengde454546474849505051
Brystvidde100102104106108102106108112
Midjevidde909296100104929698104
Plaggets lengde737374757676777879
Skulderbredde444445464743444545

 

Hvordan tar vi mål? Les mer.


Tilgjengelig i disse fargene:
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Grey
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson Edmund Blazer Super 120´s Wool Black
Oscar Jacobson Edmund Wool Barberis Super 110 Blazer Light Grey

Tilbehør:
Oscar Jacobson Suit Cover Brown
Oscar Jacobson Damien Trousers Super 120's Wool Navy
Oscar Jacobson Carlo Waistcoat  Navy

Care of Carl matcher med: