Footlet Cotton/Nylon Sock Khaki
Footlet Cotton/Nylon Sock Khaki
Sokker fra Pantherella. Produsert i egyptisk bomull blandet med nylon for bedre holdbarhet. Stor åpning til foten slik at sokken ikke vises dersom du bruker en mer åpne sko.- Om produktet
- Om Pantherella
- Vaskeråd & info
- Vurderinger
- Kontakt oss
• Pantherella er i dag en av verdens mest anerkjente produsenter av sokker og har hatt sin produksjon i Leicester, England fra 1937.
• Behandlat med silikon ved hælen for at sokkene skal sitte bedre på foten.
13788311r
I 1937 revolusjonerte Louis Goldschmidt sin tids sokke- og strømpeproduksjon med visjonen om å produsere sømløse, finstrikkede sokker og strømper. Konkurrentene var sene med å følge etter, og Pantherella er blitt varemerket man går til når man søker det beste på sokke- og strømpefronten. I varemerkets fabrikk i den engelske byen Leicester kombineres tradisjonelle teknikker med den nyeste teknologien i en perfekt harmoni.
Les mer om Pantherella og deres produksjon i vår reportasje om varemerket»
Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.
Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.
Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.