41%
Klikk for å zoome
Herre | Dresser | Morris | Prestige Suit Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dresser | Morris | Prestige Suit Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dresser | Morris | Prestige Suit Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dresser | Morris | Prestige Suit Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dresser | Morris | Prestige Suit Navy
Klikk for å zoome
Herre | Dresser | Morris | Prestige Suit Navy

Flere alternativer?

Prestige Suit Navy

Ordinær pris 7 298,- Nedsatt pris 4 299,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Dressjakke :
Dressbukse :
56
Laveste pris siste 30 dager før prisreduksjon: 4799,-

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Finn riktig størrelse

Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
tape-measure

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Dress fra varemerket Morris Heritage. Dressjakke med to knapper i front. Dressen inngår i en kolleksjon med fokus på håndverk og valg av materialer og denne dressen er produsert i en ullvev signert Vitale Barberis Canonico, et italiensk veveri.
  • Produktbeskrivelse

    Jakke
    • Ufôret, noe som skaper et avslappet og smidig plagg.

    • Tre lommer fram med klaff samt en brystlomme.
    • To passpolerte innerlommer.

    • Fire knapper og sprettede knapphull nederst på ermene.
    • Dobbel splitt.

    Bukse
    • Knefôret - en finere vev på innsiden ved låret for bedre komfort. 
    • Gylf med glidelås samt knapp og hekte. 
    • Bukse med press. 
    • To skrå forlommer samt to passpolerte baklommer med knapp.

    Materiale:
    100% ull

    Passform

    • Smal
    • Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.


    Produktets artikkelnummer
    SA000339
  • produktets mål
    Mål i cm464850525456
    Armlengde444545474748
    Brystvidde98102106110110114
    Midjevidde929498102104104
    Plaggets lengde737475778080
    Skulderbredde424344454545
    Midje8286889298102
    Innerben788081838384
    Lårvidde606262666870
    Knevidde444445484849
    Fotvidde343436383939
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
  • Om Morris
  • Levering og retur
  • Produsentinformasjon
4.80/5 6768 Omtaler

Kjempefornøyd

Jan C

2026-10-25

Kjøper

2026-10-16

Ryddig som alltid.

Joakim Th. A

2026-10-25

Kjøper

2026-10-15

Raskt levert, god vareinfo på nettsidene.

EINAR D

2026-10-25

Kjøper

2026-10-16

Meget flott slips,super kvalitet.

Arvid B

2026-10-24

Kjøper

2026-10-15

Kjapt levert

Espen N

2026-10-24

Kjøper

2026-10-15

Fikk det som var avtalt helt utn problemer.

Peter Johan B

2026-10-23

Kjøper

2026-10-14

Alltid enkelt å handle og rask levering:)

Alexander S

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask leveranse

Svein O

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask levering

Jan Egil P

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Enkel og rask bestilling og levering. Utrolig enkelt å returnere væren selv for en mann😂

Artur S

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

👍👍👍👍

Khalil A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask sending, alt er tipp topp

Nils Petter A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Raskt og effektivt, veldig godt utvalg.

Eigil T

2026-10-19

Kjøper

2026-10-05

Veldig rask levering og flotte produkter!

Kine Andrea B

2026-10-17

Kjøper

2026-10-08

Kjapp levering, gode produkter

Erik B

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fantastisk service som vanlig.

Camran K

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15

Alltid fornøyd når jeg handler på Care of Carl

Kjetil B

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Rask levering, nær sagt som vanlig!

Martin M

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Topp kvalitet!

Arne L

2026-09-18

Kjøper

2026-09-09

I’ve been shopping with Care of Carl for a few years now and have consistently had a great experience. They have an excellent choice of quality brands and products, and the service has always been reliable and professional. Orders arrive quickly and are very well presented. Definitely one of my go-to places for menswear.

Ben W

2026-09-16

Kjøper

2026-09-07