
Fabric Softener Sensitive 750ml
Fabric Softener Sensitive 750ml
Tøymykner for sensitiv hud, fra Washologi. Det svenske varemerket lager miljøvennlige, lokalproduserte klespleieprodukter med bærekraft og design i fokus. Tøymykneren er tilpasset ømfintlig og sensitiv hud og gir tekstilene en myk og nyvasket følelse. Det blir enklere å stryke tekstilene og mindre statisk elektrisitet i plaggene.- Om produktet
- Om Washologi
- Vaskeråd & info
- Vurderinger
- Kontakt oss
• Duft: Uten parfyme.
• Tøymykneren for sensitiv hud - gir tekstilene en myk og nyvasket følelse, enklere å stryke og reduserer statisk elektrisitet i plaggene.
• Inneholder ingen fargestoffer.
• Høykonsentrert og inneholder vegetabilsk miljøsertifisert tøymykner.
• Resirkuleres som plast.
• Dosering: 10-15 ml per vask avhengig av mengden vask. 5 ml til håndvask.
• Produsert Sverige.
• 750 ml.
22995410
Washology er vaskemidlene som blir bindeleddet mellom klær og hjemmeinnredning. Med like mye fokus på innhold, miljøbevissthet og bærekraft som emballasje og design, har de et konsept som tidligere manglet i markedet. Washologi ble født ut av Victorias egen hverdag som firebarnsmor midt i karrieren. Under en oppussing av boligen og vaskerommet ble ideen født. Produkter som harmonerer med både funksjon, effektivitet og estetikk.
Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.
Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.
Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.