Klikk for å zoome
Herre | Pre-owned Jakker | Pre-owned | J.Lindeberg Holger 2.0 Melton Coat Black 50
Klikk for å zoome
Herre | Pre-owned Jakker | Pre-owned | J.Lindeberg Holger 2.0 Melton Coat Black 50
Klikk for å zoome
Herre | Pre-owned Jakker | Pre-owned | J.Lindeberg Holger 2.0 Melton Coat Black 50

Flere alternativer?

J.Lindeberg Holger 2.0 Melton Coat Black 50

3 199,-
I lager, 1-4 arbeidsdager

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Trygt og enkelt kjøp med personlig rådgivning
Om produktet
Tynt fôret frakk med smal passform, fra J.Lindeberg. Laget i myk og kraftig blanding av resirkulert ull og polyamid. En stilren og minimalistisk høst- og vårfavoritt.
  • Produktbeskrivelse

    • Lukkes med corozo-knapper.
    • Fôret med viskose for økt komfort.
    • Tre frontlommer samt to pipede innerlommer.
    • Enkelt splitt.
    • Fire knapper ved mansjetten med uskårne knapphull.

    • Finnes kun i størrelse 50
    • Produktet er brukt få ganger og er i svært god stand.
    Materiale:
    75% ull, 25% polyester
    • Smal passform, noe innsvingt midje. 
    • Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

    Produktets artikkelnummer
    V23072514001
  • produktets mål
    Mål i cmEU44EU46EU48EU50EU52EU54EU56
    Armlengde46474747,5484949
    Brystvidde100102106110112116120
    Midjevidde9810010399110114118
    Bunnvidde110116120122124134136
    Plaggets lengde90929393949596
    Skulderbredde4344454647,54950
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Om Pre-owned
  • Levering og retur
4.80/5 6775 Omtaler

God kvalitet

Diane F

2026-10-30

Kjøper

2026-10-21

Kjapp levering

Mette H

2026-10-30

Kjøper

2026-10-21

Kjapp levering!

Stian Schløsser M

2026-10-28

Kjøper

2026-10-19

Tilfredsstillende handel som vanlig.

Wilfred H

2026-10-27

Kjøper

2026-10-13

Kjempefornøyd

Jan C

2026-10-25

Kjøper

2026-10-16

Ryddig som alltid.

Joakim Th. A

2026-10-25

Kjøper

2026-10-15

Raskt levert, god vareinfo på nettsidene.

EINAR D

2026-10-25

Kjøper

2026-10-16

Kjapt levert

Espen N

2026-10-24

Kjøper

2026-10-15

Meget flott slips,super kvalitet.

Arvid B

2026-10-24

Kjøper

2026-10-15

Fikk det som var avtalt helt utn problemer.

Peter Johan B

2026-10-23

Kjøper

2026-10-14

Alltid enkelt å handle og rask levering:)

Alexander S

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask leveranse

Svein O

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask levering

Jan Egil P

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Enkel og rask bestilling og levering. Utrolig enkelt å returnere væren selv for en mann😂

Artur S

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

👍👍👍👍

Khalil A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask sending, alt er tipp topp

Nils Petter A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Raskt og effektivt, veldig godt utvalg.

Eigil T

2026-10-19

Kjøper

2026-10-05

Veldig rask levering og flotte produkter!

Kine Andrea B

2026-10-17

Kjøper

2026-10-08

Kjapp levering, gode produkter

Erik B

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fantastisk service som vanlig.

Camran K

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15