Klikk for å zoome
Herre | Belter | Kamakura Shirts | Vintage Ivy Horseshoe Buckle Belt  Brown
Klikk for å zoome
Herre | Belter | Kamakura Shirts | Vintage Ivy Horseshoe Buckle Belt  Brown
Klikk for å zoome
Herre | Belter | Kamakura Shirts | Vintage Ivy Horseshoe Buckle Belt  Brown

Vintage Ivy Horseshoe Buckle Belt Brown

2 199,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Finnes også i disse fargene
80 1 igjen 85 90 95 100

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Finn riktig størrelse

Beltestørrelsen angir lengden fra spennen til midterste hull. Mål midjen og velg et belte som er 5–10 cm lengre enn målet. Unngå størrelser som nøyaktig samsvarer med midjen for å gi rom for justering. Se tabellen for en omtrentlig omregning fra bukselengde til beltestørrelse.

Buksestørrelse W29-30/46 W31-32/48 W33-34/50 W36/52 W38-40/54
Beltestørrelse 85 90 95 100 105

tape-measure

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Belte fra Kamakura Shirts. Kamakura Shirts kombinerer klassisk estetikk og velsydde konstruksjoner inspirert av den amerikanske 60-tallets Ivy League-stil. Med en balanse mellom tidløs design og japansk presisjon tilbyr de plagg som forener kvalitet og eleganse.
  • Produktbeskrivelse
    • Produsert i Japan.
    • Laget i skinn.
    • Gullfarget spenne.
    Materiale:
    100% lær
    Opprinnelsesland:
    Japan
    Produktets artikkelnummer
    29971311
  • produktets mål
    Mål i cm80859095
    Lengde innerste hull75839199
    Lengde ytterste hull8593101109
    Total lengde (rem)92100108116
    Bredde2,52,52,52,5
    Lengde spenne4,24,24,24,2
    Bredde spenne3,73,73,73,7
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
  • Omtaler
  • Om Kamakura Shirts
  • Levering og retur
  • Produsentinformasjon
4.80/5 6760 Omtaler

Fikk det som var avtalt helt utn problemer.

Peter Johan B

2026-10-23

Kjøper

2026-10-14

Alltid enkelt å handle og rask levering:)

Alexander S

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask leveranse

Svein O

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask levering

Jan Egil P

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Enkel og rask bestilling og levering. Utrolig enkelt å returnere væren selv for en mann😂

Artur S

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

👍👍👍👍

Khalil A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask sending, alt er tipp topp

Nils Petter A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Raskt og effektivt, veldig godt utvalg.

Eigil T

2026-10-19

Kjøper

2026-10-05

Veldig rask levering og flotte produkter!

Kine Andrea B

2026-10-17

Kjøper

2026-10-08

Kjapp levering, gode produkter

Erik B

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fantastisk service som vanlig.

Camran K

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15

Rask levering, nær sagt som vanlig!

Martin M

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Alltid fornøyd når jeg handler på Care of Carl

Kjetil B

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Topp kvalitet!

Arne L

2026-09-18

Kjøper

2026-09-09

I’ve been shopping with Care of Carl for a few years now and have consistently had a great experience. They have an excellent choice of quality brands and products, and the service has always been reliable and professional. Orders arrive quickly and are very well presented. Definitely one of my go-to places for menswear.

Ben W

2026-09-16

Kjøper

2026-09-07

Super fornøyd 😊

Magne K

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Rask levering, fornøyd med produktet

Bjørn-Vidar F

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Herlig genser😊 God service og god kvalitet gjennom hele opplevelsen.

Tore Ø

2026-09-06

Kjøper

2026-08-17

Topp!

Nina H

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Topp produkt. Kjapt levert😊

Magne K

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24