30%
Klikk for å zoome
Herre | Pyjamaser og badekåper | Polo Ralph Lauren | Pyjamas Set Khaki White Multi
Klikk for å zoome
Herre | Pyjamaser og badekåper | Polo Ralph Lauren | Pyjamas Set Khaki White Multi
Klikk for å zoome
Herre | Pyjamaser og badekåper | Polo Ralph Lauren | Pyjamas Set Khaki White Multi
Klikk for å zoome
Herre | Pyjamaser og badekåper | Polo Ralph Lauren | Pyjamas Set Khaki White Multi
Klikk for å zoome
Herre | Pyjamaser og badekåper | Polo Ralph Lauren | Pyjamas Set Khaki White Multi

Pyjamas Set Khaki White Multi

Ordinær pris 1 849,- Nedsatt pris 1 294,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Finnes også i disse fargene
Beige Beige Flerfarget Flerfarget
S M L XL XXL
Laveste pris siste 30 dager før prisreduksjon: 1849,-

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Finn riktig størrelse

  • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser L.
Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
tape-measure

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Rutete pyjamas fra Polo Ralph Lauren. En behagelig pyjamas i luftig bomull.
  • Produktbeskrivelse
    • Laget i bomull.
    • Broderte logoer.
    • Skjorte med en brystlomme.
    • Bukse med to frontlommer.
    • Elastisk linning med snøring.
    Materiale:
    100% bomull

    Passform

    • Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
    • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser L.
    Produktets artikkelnummer
    32204311
  • produktets mål
    Mål i cmSMLXLXXL
    Armlengde8789929394
    Brystvidde116123129136138
    Midjevidde110118128132134
    Plaggets lengde7779797979
    Midje7575757574
    Innerben6364677071
    Lårvidde4950545662
    Knevidde4143454755
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
  • Omtaler
  • Om Polo Ralph Lauren
  • Levering og retur
  • Produsentinformasjon
4.80/5 6734 Omtaler

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15

Rask levering, nær sagt som vanlig!

Martin M

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Alltid fornøyd når jeg handler på Care of Carl

Kjetil B

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Topp kvalitet!

Arne L

2026-09-18

Kjøper

2026-09-09

I’ve been shopping with Care of Carl for a few years now and have consistently had a great experience. They have an excellent choice of quality brands and products, and the service has always been reliable and professional. Orders arrive quickly and are very well presented. Definitely one of my go-to places for menswear.

Ben W

2026-09-16

Kjøper

2026-09-07

Rask levering, fornøyd med produktet

Bjørn-Vidar F

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Super fornøyd 😊

Magne K

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Herlig genser😊 God service og god kvalitet gjennom hele opplevelsen.

Tore Ø

2026-09-06

Kjøper

2026-08-17

Topp!

Nina H

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Topp produkt. Kjapt levert😊

Magne K

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Helt sinnes bra produkt. Lite för dyr pga Brexit dock…

Hampus E

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Kjapt levert👍

Trond M

2026-08-30

Kjøper

2026-08-21

God service…rask levering..helt hjem.

Odd Harald B

2026-08-29

Kjøper

2026-08-20

God service rask og enkel

Amandeep S

2026-08-27

Kjøper

2026-08-18

Rask levering, og produktene stod som vanlig til forventningene.

Hans Petter J

2026-08-27

Kjøper

2026-08-17

Supert

Saulius M

2026-08-26

Kjøper

2026-08-17

Like bra som alltid.

Eivind K

2026-08-26

Kjøper

2026-08-17

Effortless!

Johan Fredrik G

2026-08-22

Kjøper

2026-08-13

Veldig god service og kommunikasjon 👍

Venke J

2026-08-15

Kjøper

2026-08-06

Topp kvalitet

Kristoffer N

2026-08-15

Kjøper

2026-08-06

god kvalitet og sevice

Bernhard M

2026-08-12

Kjøper

2026-08-03