


Flere alternativer?
Exfoliating Face Scrub 100ml
Hvorfor handle hos Care of Carl?
-
Produktbeskrivelse
-
• Produsert i Holland.
• Passer alle hudtyper.
• 100ml.
Ingredienser:
• Bambusekstrakt eksfolierer huden, bidrar til å foredle hudens tekstur og bidrar til beroligende egenskaper for huden.
• Capryl/Capric Triglyceride er laget av kokosolje og glyserin. Mykgjørende og fuktighetsgivende.
• Retinylpalmitat er en kombinasjon av retinol (rent vitamin A) og fettsyren palmitinsyre. Det er en effektiv antioksidant som er mildere enn ren retinol og fungerer dermed godt for sensitiv hud.
•Tocopheryl Acetate er et fettløselig vitamin E-molekyl. Vitamin E styrker hudens fuktbarriere, gjør huden elastisk og beskytter mot solskader.
• Saccharomyces Mineral Blend inneholder fem mineraler; kobber, jern, magnesium, silisium og sink. Bidrar til forbedret hudbarriere, øker cellulær energiproduksjon og har en anti-inflammatorisk effekt.
Bruksanvisning:
Rens ansiktet morgen og/eller kveld ved å påføre en liten mengde ansiktsskrubb på hånden og massere inn i fuktig hud. La skrubben virke i 1 minutt og skyll deretter av med kaldt vann om morgenen og varmt vann om kvelden. Unngå direkte kontakt med øynene.Produktets artikkelnummer25902510
-
Vaskeråd & info
-
Om THE GREY
Hudpleie skal være effektiv og enkel, uten at man av den grunn gir avkall på design, kvalitet og opplevelse. Via minimal tidsriktig design, velgjørende og aktive ingredienser, tar THE GREY mannlig hudpleie i en ny retning.
THE GREY's grunnlegger Gregor Jaspers, savnet mannlige hudpleieprodukter med god funksjon og kvalitet. For eksempel stiller skjeggvekst spesielle krav til produktets funksjon ved påføring. THE GREY er løsningen. -
Produsentinformasjon
- Navn:
- THE GREY
- Adresse:
- The grey Men’s Skincare
- Kontakt:
- Postbus 28081 3003 KB Rotterdam The Netherlands
- Produktets artikkelnummer:
- 25902510
- EAN/GTIN:
- 0739472210104
- Produsentens artikkelnummer
- EFS100MLT
- Opprinnelsesland:
- Nederland
Her ovenfor har vi samlet svar på noen vanlige spørsmål som kan være nyttige. Hvis du har et spesifikt spørsmål om produktsikkerhet, anbefaler vi at du kontakter produsenten direkte.
Hudpleie skal være effektiv og enkel, uten at man av den grunn gir avkall på design, kvalitet og opplevelse. Via minimal tidsriktig design, velgjørende og aktive ingredienser, tar THE GREY mannlig hudpleie i en ny retning.
THE GREY's grunnlegger Gregor Jaspers, savnet mannlige hudpleieprodukter med god funksjon og kvalitet. For eksempel stiller skjeggvekst spesielle krav til produktets funksjon ved påføring. THE GREY er løsningen.