Klikk for å zoome
Herre | Jakker | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klikk for å zoome
Herre | Jakker | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klikk for å zoome
Herre | Jakker | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klikk for å zoome
Herre | Jakker | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klikk for å zoome
Herre | Jakker | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black
Klikk for å zoome
Herre | Jakker | Tiger of Sweden | Aleric Wool/Cashmere Coat Black

Aleric Wool/Cashmere Coat Black

4 999,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Finnes også i disse fargene
46 1 igjen 48 1 igjen 50 2 igjen 52 1 igjen

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Finn riktig størrelse

  • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser 50.
Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
tape-measure

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Frakk fra Tiger of Sweden. Helt siden starten har varemerket vært preget av en stolt skreddertradisjon og nøye utført håndverk med fokus på snitt, form og material.
  • Produktbeskrivelse
    • Laget i resirkulert ull og resirkulert kashmir.
    • Usprettede knapphull nederst på ermene.
    • To åpne frontlommer.
    • En innerlomme.
    • Lukkes med knapper.
    Materiale:
    Yttermateriale: 60% resirkulert ull, 27% polyester, 10% resirkulert kashmir, 3% øvrige fiber
    Yttermateriale 2: 50% viskose, 50% acetat
    Fór: 100% viskose
    Armfór: 50% viskose, 50% acetat.

    Passform

    • Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
    • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser 50.
    Produktets artikkelnummer
    32267411
  • produktets mål
    Mål i cmEU46EU48EU50EU52EU54
    Armlengde4747484949
    Brystvidde108112116120124
    Midjevidde102104110114116
    Bunnvidde112118116122130
    Plaggets lengde9093949596
    Skulderbredde4547484848
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
  • Om Tiger of Sweden
  • Levering og retur
  • Produsentinformasjon
4.80/5 6771 Omtaler

Kjapp levering!

Stian Schløsser M

2026-10-28

Kjøper

2026-10-19

Tilfredsstillende handel som vanlig.

Wilfred H

2026-10-27

Kjøper

2026-10-13

Kjempefornøyd

Jan C

2026-10-25

Kjøper

2026-10-16

Ryddig som alltid.

Joakim Th. A

2026-10-25

Kjøper

2026-10-15

Raskt levert, god vareinfo på nettsidene.

EINAR D

2026-10-25

Kjøper

2026-10-16

Kjapt levert

Espen N

2026-10-24

Kjøper

2026-10-15

Meget flott slips,super kvalitet.

Arvid B

2026-10-24

Kjøper

2026-10-15

Fikk det som var avtalt helt utn problemer.

Peter Johan B

2026-10-23

Kjøper

2026-10-14

Alltid enkelt å handle og rask levering:)

Alexander S

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask leveranse

Svein O

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask levering

Jan Egil P

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Enkel og rask bestilling og levering. Utrolig enkelt å returnere væren selv for en mann😂

Artur S

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask sending, alt er tipp topp

Nils Petter A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

👍👍👍👍

Khalil A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Raskt og effektivt, veldig godt utvalg.

Eigil T

2026-10-19

Kjøper

2026-10-05

Veldig rask levering og flotte produkter!

Kine Andrea B

2026-10-17

Kjøper

2026-10-08

Kjapp levering, gode produkter

Erik B

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fantastisk service som vanlig.

Camran K

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15

Alltid fornøyd når jeg handler på Care of Carl

Kjetil B

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Rask levering, nær sagt som vanlig!

Martin M

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10