30%
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Tiger of Sweden | Jamie Wool Travel Suit Blazer Olive Extreme
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Tiger of Sweden | Jamie Wool Travel Suit Blazer Olive Extreme
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Tiger of Sweden | Jamie Wool Travel Suit Blazer Olive Extreme
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Tiger of Sweden | Jamie Wool Travel Suit Blazer Olive Extreme
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Tiger of Sweden | Jamie Wool Travel Suit Blazer Olive Extreme
Klikk for å zoome
Herre | Dressjakker | Tiger of Sweden | Jamie Wool Travel Suit Blazer Olive Extreme

Jamie Wool Travel Suit Blazer Olive Extreme

Ordinær pris 3 499,- Nedsatt pris 2 449,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Finnes også i disse fargene
44 1 igjen 46 1 igjen 48 2 igjen 50 1 igjen 52 2 igjen 54 1 igjen 56 1 igjen
Laveste pris siste 30 dager før prisreduksjon: 2799,-

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Finn riktig størrelse

  • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser 50.
Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
tape-measure

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Blazer fra Tiger of Sweden. Helt siden starten har varemerket vært preget av en stolt skreddertradisjon og nøye utført håndverk med fokus på snitt, form og material.
  • Produktbeskrivelse
    Lommer:
    Brystlomme, Passepoilerte frontlommer med klaff, Passepoilerte innerlommer
    Mansjett:
    Usprettede knapphull
    Splitt:
    Dobbel
    Fôr:
    Helforet, noe som gir et smidig plagg med en gjennomarbeidet innside.
    Konstruksjon:
    Konstrurert
    Materiale:
    Stoff: 54% resirkulert polyester, 44% ull, 2% elastan
    Fór: 100% viskose.
    Årstid:
    Året rundt

    Passform

    • Smal
    • Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.
    • Modellen på bildet: 190 cm høy, 84 kg, viser 50.
    Produktets artikkelnummer
    30881011
  • produktets mål
    Mål i cm44464850525456
    Armlengde43444444454647
    Brystvidde9496102106110112114
    Midjevidde8486909498102104
    Plaggets lengde68707172,5737475,5
    Skulderbredde43444546474848
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
  • Om Tiger of Sweden
  • Levering og retur
  • Produsentinformasjon
4.80/5 6760 Omtaler

Fikk det som var avtalt helt utn problemer.

Peter Johan B

2026-10-23

Kjøper

2026-10-14

Alltid enkelt å handle og rask levering:)

Alexander S

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask leveranse

Svein O

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask levering

Jan Egil P

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Enkel og rask bestilling og levering. Utrolig enkelt å returnere væren selv for en mann😂

Artur S

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

👍👍👍👍

Khalil A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask sending, alt er tipp topp

Nils Petter A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Raskt og effektivt, veldig godt utvalg.

Eigil T

2026-10-19

Kjøper

2026-10-05

Veldig rask levering og flotte produkter!

Kine Andrea B

2026-10-17

Kjøper

2026-10-08

Kjapp levering, gode produkter

Erik B

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fantastisk service som vanlig.

Camran K

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15

Rask levering, nær sagt som vanlig!

Martin M

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Alltid fornøyd når jeg handler på Care of Carl

Kjetil B

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Topp kvalitet!

Arne L

2026-09-18

Kjøper

2026-09-09

I’ve been shopping with Care of Carl for a few years now and have consistently had a great experience. They have an excellent choice of quality brands and products, and the service has always been reliable and professional. Orders arrive quickly and are very well presented. Definitely one of my go-to places for menswear.

Ben W

2026-09-16

Kjøper

2026-09-07

Super fornøyd 😊

Magne K

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Rask levering, fornøyd med produktet

Bjørn-Vidar F

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Herlig genser😊 God service og god kvalitet gjennom hele opplevelsen.

Tore Ø

2026-09-06

Kjøper

2026-08-17

Topp!

Nina H

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Topp produkt. Kjapt levert😊

Magne K

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24