Klikk for å zoome
Herre | Belter | BOSS BLACK | Barnabie Leather Belt 3,5 cm Black
Klikk for å zoome
Herre | Belter | BOSS BLACK | Barnabie Leather Belt 3,5 cm Black

Flere alternativer?

Barnabie Leather Belt 3,5 cm Black

899,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
90 1 igjen 95 1 igjen

Denne modellen bestilles fra vår leverandør og har en estimert leveringstid på 2–3 uker.

Finn riktig størrelse

Beltestørrelsen angir lengden fra spennen til midterste hull. Mål midjen og velg et belte som er 5–10 cm lengre enn målet. Unngå størrelser som nøyaktig samsvarer med midjen for å gi rom for justering. Se tabellen for en omtrentlig omregning fra bukselengde til beltestørrelse.

Buksestørrelse W29-30/46 W31-32/48 W33-34/50 W36/52 W38-40/54
Beltestørrelse 85 90 95 100 105

tape-measure

Hvorfor handle hos Care of Carl?

Fri frakt over 499,-
Levering innen 1-4 arbeidsdager
Fri retur
Om produktet
Skinnbelte fra BOSS BLACK. Produsert i matt kvalitet av kuskinn, med sølvfarget beltespenne der varemerket er gravert inn.
  • Produktbeskrivelse

    • Logo gravert i spennen.
    • 3,5 cm bredt.

    Materiale:
    100% skinn
    Produktets artikkelnummer
    22267212
  • produktets mål
    Mål i cm859095105
    Lengde innerste hull848994104
    Lengde ytterste hull9499104114
    Total lengde (rem)99104109119
    Bredde3,53,53,53,5
    Lengde spenne5,55,55,55,5
    Bredde spenne4,54,54,54,5
    Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
  • Omtaler
  • Om BOSS BLACK
  • Levering og retur
  • Produsentinformasjon
4.80/5 6759 Omtaler

Alltid enkelt å handle og rask levering:)

Alexander S

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Rask leveranse

Svein O

2026-10-22

Kjøper

2026-10-12

Enkel og rask bestilling og levering. Utrolig enkelt å returnere væren selv for en mann😂

Artur S

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

👍👍👍👍

Khalil A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask sending, alt er tipp topp

Nils Petter A

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Rask levering

Jan Egil P

2026-10-21

Kjøper

2026-10-12

Raskt og effektivt, veldig godt utvalg.

Eigil T

2026-10-19

Kjøper

2026-10-05

Veldig rask levering og flotte produkter!

Kine Andrea B

2026-10-17

Kjøper

2026-10-08

Fantastisk service som vanlig.

Camran K

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Kjapp levering, gode produkter

Erik B

2026-10-16

Kjøper

2026-10-07

Fine produkter og rask levering.

Johnny B

2026-10-09

Kjøper

2026-09-30

Kjapp levering og god kvalitet

Ola B

2026-10-08

Kjøper

2026-09-29

Flotte produkter

Idar R

2026-10-07

Kjøper

2026-09-28

Prima service og vare.

Eric E

2026-10-01

Kjøper

2026-09-22

Hurtig levering som alltid. Den beste beskrivelsen av produktet og den beste str. guide.

Per H

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

God kvalitet og rask levering.

Jan S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Flotte produkter og rask levering!

Mari B S

2026-09-30

Kjøper

2026-09-21

Raskt og bra produkt

Andreas Kjøk A

2026-09-26

Kjøper

2026-09-16

Rask levering

Erling D

2026-09-25

Kjøper

2026-09-15

Rask levering, nær sagt som vanlig!

Martin M

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Alltid fornøyd når jeg handler på Care of Carl

Kjetil B

2026-09-19

Kjøper

2026-09-10

Topp kvalitet!

Arne L

2026-09-18

Kjøper

2026-09-09

I’ve been shopping with Care of Carl for a few years now and have consistently had a great experience. They have an excellent choice of quality brands and products, and the service has always been reliable and professional. Orders arrive quickly and are very well presented. Definitely one of my go-to places for menswear.

Ben W

2026-09-16

Kjøper

2026-09-07

Super fornøyd 😊

Magne K

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Rask levering, fornøyd med produktet

Bjørn-Vidar F

2026-09-09

Kjøper

2026-08-31

Herlig genser😊 God service og god kvalitet gjennom hele opplevelsen.

Tore Ø

2026-09-06

Kjøper

2026-08-17

Topp!

Nina H

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Topp produkt. Kjapt levert😊

Magne K

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24

Helt sinnes bra produkt. Lite för dyr pga Brexit dock…

Hampus E

2026-09-02

Kjøper

2026-08-24