

Flere alternativer?
Sneaker Cream Off White
Hvorfor handle hos Care of Carl?
-
Produktbeskrivelse
Bruk:Start med å børste bort smuss og støv fra skoene. Påfør deretter kremen med en myk klut, gjerne The Technical Cloth, og masser den inn med sirkulære bevegelser. På den måten trenger kremen godt inn i skinnet og gir både næring og farge. La skoene tørke i omtrent en time. Ønsker du ekstra glans – avslutt med å polere overflaten med en myk børste. Test alltid på et mindre synlig område først.Produktets artikkelnummer30142010
-
Vaskeråd & info
-
Om Saphir Medaille d'Or
Med sine prisbelønte skopleieprodukter har det franske varemerket Saphir Medaille d’Or siden begynnelsen av 1900-tallet vært et uunnværlig produkt for skopleiefantaster verden over. Produktene er skånsomme og pleiende og fremstilles av helt naturlige råvarer som ikke skader skoene i lengden. Hos varemerket finner du alt du trenger for å ta vare på skoene dine, alt fra skokremer til voks, pussekluter, påføringsbørster og rengjøringsprodukter for ulike typer skinn, lær og tekstil.
-
Levering og retur
- Fri frakt på bestillinger over 399,-
- Rask levering – vanligvis innen 1–3 virkedager
- Sporbar levering med Bring hele veien
- Fri retur – med returetikett inkludert i pakken
- 14 dagers åpent kjøp – prøv varen hjemme i ro og mak
Vi ønsker at hvert kjøp hos Care of Carl skal være en smidig og trygg opplevelse.
Returer håndteres enkelt via vår returløsning eller med hjelp fra vårt kundeserviceteam.
-
Produsentinformasjon
- Navn:
- Avel Saphir Medaille d'Or
- Adresse:
- 15 route de I'Ocean, 16320 Magnac Lavalette, FRANKRIKE
- Kontakt:
- [email protected]
- Produktets artikkelnummer:
- 30142010
- EAN/GTIN:
- 3324011332637
- Produsentens artikkelnummer
- 1332637
- Opprinnelsesland:
- Frankrike
Her ovenfor har vi samlet svar på noen vanlige spørsmål som kan være nyttige. Hvis du har et spesifikt spørsmål om produktsikkerhet, anbefaler vi at du kontakter produsenten direkte.